صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
نشریات ورسانه های استان سیستان وبلوچستان درهفته کتاب جمهوری اسلامی درزاهدان تقدیر می شوند

1397/07/25

نشریات ورسانه های استان سیستان وبلوچستان که از مهرماه سال گذشته درزمینه ترویج فرهنگ کتاب وکتابخوانی فعالیت داشته اندهم زمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی درزاهدان تقدیر می شوند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان مرتضی سلطانی نژاددراین باره گفت:طبق روال هر ساله نشریات ورسانه هایی که با بهره‌گیری از دانش و تجربه فعالان خبرورسانه ، آثار رسانه‌ای که انتشار داده اندبه داوری گذاشته می شود که پس از آن به نفرات برتر درهرگروه لوح تقدیر وجایزه نقدی اهدا خواهد شد.

معاون فرهنگی ومطبوعاتی افزود:در این دوره از این برنامه، آثار باید برای نخستین‌بار، منتشر شده باشند.

سلطانی نژاد ادامه داد:بر اساس این فراخوان مطبوعات محلی، خبرگزاری‌ها و سایت‌های وپایگاه های خبری استانی دارای مجوز،می توانند آثار خود را در قالب خبر، گزارش، گفت‌وگو، یادداشت، نقد و مقاله مطبوعاتی به روابط عمومی این اداره کل ارسال نمایند.

وی خاطرنشان کرد:مطابق این فراخوان، آثاری که در فاصله اول مهر ۱۳۹۶ تا پایان مهرماه۱۳۹۷ در رسانه‌ها منتشر شده‌اند، در این دوره می‌توانند شرکت کنند.

گفتنی است آیین پایانی این دوره با معرفی برگزیدگان، همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در آبان ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.