صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
برنامه‌های شبکه قزوین برای برگزاری کنگره شهدا

1397/07/30
شبکه قزوین در برگزاری کنگره ۳ هزارشهید استان با تمام بضاعت خود به برنامه‌سازی و اطلاع‌رسانی می‌پردازد.

مستند فاخر دفاع مقدس همچون «مردان هور» برای برگزاری کنگره ۳ هزارشهید استان تولید شده است.این مستند دایره المعارف هشت سال دفاع مقدس در محدوده جغرافیای است که در ۷۲ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تولید شده است.
«ماموریت در ساحل نیسان» از دیگر مستند‌های تولید شده برای برگزاری کنگره شهداست. این مستند روایتگر خاطرات سرداران و فرماندهان لشگر ۱۶ زرهی استان در جنگ تحمیلی است.
ویژه برنامه‌های یادواره شهدای استان، مستند‌های فاخر شهدای مدافع حرم قزوین تحت عنوان «من و حمید»، «راه شیری» و «رسول» و پخش مستند «مردان مقاومت» با موضوع معرفی عملیات‌هایی که رزمنده‌های قزوین در آن شرکت داشتند از دیگربرنامه‌های سیمای مرکز قزوین برای این ایام خواهد بود.
تا زمان برگزاری کنگره در برنامه‌های روتین شبکه مثل «صبح بخیر قزوین»، «خانه ما» و «هم محلی» از کارشناسان و دبیران کمیته‌های ۲۱ گانه کنگره شهدا دعوت می‌شود تا به این رویداد بپردازند.

تولید و پخش ویژه برنامه زنده مختص کنگره ۳ هزارشهید استان در دستور کار سیمای مرکز قزوین است.
در حوزه صدا هم برنامه صبحگاهی «زندگی سلام» با مسئول یکی از کمیته‌های برگزاری کنگره برای سوال از کم و کیف برگزاری این رویداد ارتباط برقرار می‌کند.
«کلبه مهر» نیز در این ایام میزبان خانواده‌های شهدای استان خواهد بود.
برنامه «پژواک» در رادیو قزوین به تبیین اهداف و برنامه‌های کنگره توسط مسئولین برگزاری مراسم می‌پردازد.
برنامه «پاتوق» هم با اختصاص موضوع برنامه به محور‌های متناسب با فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین تهیه بخش گفتگو با فرزندان جوان شهدای استان، شنوندگان رادیو قزوین را بهره‌مند خواهد ساخت.
پوشش خبری همه یادواره‌های شهدا در نقاط مختلف استان، تهیه گزارش‌های تولیدی و پوشش خبری نشست‌های مشترک ستاد و پخش گفتگوی ویژه خبری با حضور مسئولان برای ارائه گزارش عملکرد کمیته‌ها و پاسخ به مطالبات کنگره شهدا از ویژه برنامه‌های حوزه خبر شبکه قزوین تا روز برگزاری کنگره شهدا است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.