صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/01/31
 
 
قم | برگزاری ویژه‌برنامه سروستان در قالب ۴۰ برنامه در قم

1397/08/14

برنامه سروستان از جمله برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مرکز قم است که با مشارکت شهرداری قم انجام می شود.
ابوالقاسم مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری قم گفت:برنامه سروستان ازجمله برنامه‌های ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ازجشن‌های مردمی بوده که باهدف ایجاد شورونشاط اجتماعی بین شهروندان قم و به‌تبع آن کاهش آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود، چراکه زمانی که در جامعه نشاط اجتماعی ایجاد شود، از طرف دیگر کاهش آسیب‌های اجتماعی به دنبال آن می‌آید.

وی با تأکید بر لزوم ایجاد فضای سالم در بوستان‌های قم اضافه کرد:بوستان‌ها قم ظرفیت تخلفات را داشته که اگر به آن رسیدگی نمی‌شد، آسیب‌زا بودن آن بیشتر مشهود بود و در همین راستا، جشن‌های سروستان طراحی شد و این حرکت با مشارکت شهرداری، فرمانداری و صداوسیما به راه افتاد.

مقیمی با بیان جزئیات برنامه سروستان،عنوان کرد:برنامه سروستان به‌صورت برنامه تلویزیونی در طول یک ساعت و نیم پخش می‌شود که سخنرانی، خاطره گویی دفاع مقدس، آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و دیگر موارد ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم تصریح کرد:مجری برنامه سروستان شهرداری قم بوده و تاکنون15 برنامه برگزارشده و به مناسب چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، این تعداد به 40 برنامه افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به استقبال باشکوه مردم از این برنامه تأکید کرد:15 برنامه‌ای که تاکنون برگزارشده با استقبال پرشور مردم همراه بوده و این استقبال به این دلیل بوده که برنامه‌های تلفیقی سرگرم‌کننده برای مردم پیش‌بینی‌شده و از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم معیارهایی که برای انتخاب بوستان‌ها در نظر گرفته‌شده را موردتوجه قرار داد و یادآورشد:ملاک انتخاب بوستان‌ها مناسب بودن فضا برای پخش تلویزیونی، حضور حداکثری مردم در بوستان‌ها و تأثیر حداکثری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بوده و مناطق هشت‌گانه شهرداری در این محلات پیش‌بینی‌شده است.
روابط عمومی صداوسیمای مرکز قم

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.