صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
امضای تفاهم نامه سه جانبه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان و بخش خصوصی با هدف رشد و ارتقاء صنایع دستی سیستان و بلوچستان

1397/08/20
روز شنبه ۱۹ آبان ماه سال جاری، تفاهم نامه 3 جانبه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، پارک علم و فناوری استان و بخش خصوصی با هدف رشد و ارتقاء صنایع دستی سیستان و بلوچستان امضا شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، براساس این تفاهم نامه طرفین در جهت تحقیق، توسعه، نوآوری، تجاری سازی، برندسازی و بازاریابی صنایع دستی استان از طریق راه اندازی دپارتمان های تخصصی همکاری خواهند کرد. طبق این تفاهم نامه شرکت توسعه هنر و فناوری مکران اکسون با حمایت و همکاری پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، سه دپارتمان تخصصی در سه بخش سفال کلپورگان، حصیر و سوزن دوزی راه اندازی خواهد کرد. در این دپارتمان ها بر روی برندسازی، تجاری سازی، بسته بندی، تحقیق و نوآوری، تولید محتوا، معرفی، تبلیغ، طراحی و افزایش کیفیت محصولات سوزن دوزی، حصیر و سفال کلپورگان فعالیت های علمی صورت خواهد گرفت‌.

براساس این تفاهم نامه نیز یک وب سایت چند زبانه برای ارائه و فروش محصولات صنایع دستی استان راه اندازی خواهد شد و همچنین زمینه فروش محصولات بر روی وب سایت دیجی کالا فراهم می شود. برنامه ریزی برای حضور و ارائه محصولات صنایع دستی استان در نمایشگاه های بین المللی از دیگر مفاد و موضوعات این تفاهم نامه است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.