صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/29
 
 
درخشش پنج نفر از اعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

1397/08/22

نام چهار عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، به عنوان حائزین رتبه های نخست در سامانه علم سنجی اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می درخشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این رابطه گفت: دکتر محسن طاهری دانشیار رشته ژنتیک پزشکی بر اساس معیار H-Index بانک اطلاعاتیScopus در بین 83 عضو هیئت علمی این رشته در کشور موفق به کسب رتبه یک شده و در بین اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز از لحاظ میزان استنادات علمی حائز مقام دوم است.
به گفته دکتر سید محمد هاشمی شهری، دیگر عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، سرکار خانم فتیحه کرمان ساروی، کارشناس ارشد رشته پرستاری سلامت جامعه است که در بین 30 عضو هیئت علمی این رشته در کشور و بر اساس معیار مزبور مقام اول را به خود اختصاص داده است.
وی افزود دکتر علی دهقان، دارنده دکترای گفتار درمانی و خانم نازنین یوسفی میاندوآب کارشناس ارشد رشته پرستاری داخلی - جراحی نیز علاوه بر اینکه حائز رتبه یک کشوری در بین اعضاء هیئت علمی آن رشته می باشند، موفق به حضور در جمع یک درصد برتر کشور بر اساس معیار H-Index بانک اطلاعاتیScopus نیز شده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان ضمن تبریک این موفقیت بزرگ علمی به همکاران حائز رتبه های برتر از استمرار حمایت های دانشگاه از روند تحقیقات و پژوهش های کاربردی و مبتنی بر نیازهای نظام سلامت خبر داد.
شایان ذکر است رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بر اساس تولید علم و کسب استناد علمی به آقای دکتر محمد هاشمی، استاد تمام و دکترای بیوشیمی بالینی با 233 مقاله علمی و سه هزار و 572 استناد اختصاص دارد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.