صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
چاپ کتاب "زیست‌بوم کارآفرینیMIT" توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی کشور

1397/08/29
کتاب "زیست‌بوم کارآفرینیMIT" ترجمه و تالیف مهدی عباسی و احسان کردی تمندانی، کارشناسان پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی کشور به چاپ رسید

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی کشور، موسسه فناوری ماساچوست (ام.آی.تی) همواره به عنوان پیشرو در تغییر نگرش و فرهنگ سنتی دانشگاه ها در دنیا شناخته می شود، به طوری که فرهنگ حاکم بر این دانشگاه، الگوی بسیاری از دانشگاه های موفق دنیا قرار گرفته است. بازده مالی بالای شرکت هایی که توسط دانش آموختگان این موسسه تأسیس شده‌اند می تواند آن را در رتبه دهم اقتصاد بزرگ جهان قرار دهد.

در این راستا، کتاب "زیست‌بوم کارآفرینیMIT" ترجمه و تالیف مهدی عباسی و احسان کردی تمندانی، کارشناسان پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، در 176 صفحه و 500 نسخه و به قیمت 11000 تومان توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی کشور به چاپ رسیده است.

در این کتاب سعی شده است زیست‌بوم کارآفرینی این موسسه که عامل اصلی موفقیت دانش‌آموختگان آن محسوب می‌شود، ارائه و تاثیرات این زیست‌بوم بر اقتصاد محلی و بین المللی بیان شود.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.