صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/07/23
 
 
نمایشگاه بزرگ کتاب در گناوه برگزار شد

1397/09/05
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و همزمان با هفته وحدت نمایشگاه بزرگ کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه در این شهر برپا شد.

علیرضا سبحانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه در حاشیه افتتاح نمایشگاه کتاب در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و همزمان با هفته وحدت نمایشگاه کتاب از ۲۴ آبان ماه به مدت ٢٠ روز در گناوه برپا شده و این مدت قابل تمدید است.
وی افزود: کتاب‌های عرضه شده در این نمایشگاه در زمینه‌های مختلف تاریخ، ادبیات، کودکان، روانشناسی، مذهبی و دینی و تاریخی و عناوین دیگر برای استفاده همه سنین مخاطبان است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه تصریح کرد: انتشاراتی که کتاب های خود را جهت عرضه در این نمایشگاه ارائه دادند انتشاراتی تهران هستند که مرکز پخش کتاب مجاهد برگزاری این نمایشگاه را برعهده دارد.
سبحانی ادامه داد: این گونه نمایشگاه‌ها هر ساله توسط اداره ارشاد اسلامی شهرستان گناوه به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی جهت استفاده مردم و دوستداران کتاب برپا می‌شود که امسال نیز این نمایشگاه با تخفیف ٥٠ درصد برای عموم دایر شده است و همچنان برپا است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد زمینه‌ای برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح مطالعه در جامعه، تشویق جوانان و نوجوانان و اقشار مختلف مردم به سوی کتاب و کتاب‌خوانی و نهادینه‌کردن این فرهنگ در جامعه است.
وی گفت: این نمایشگاه در نگارخانه مرحوم اله‌کرم افتخاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناوه برپاست و ساعت بازدید از نمایشگاه از ٨ صبح تا ٨ بعد از ظهر برای عموم آزاد است.
خبرگزاری مهر

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.