صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/07/23
 
 
آیین کتاب گردی در کتاب فروشی های شهر بوشهر به اجرا درآمد

1397/09/05
آیین کتاب گردی در کتاب فروشی های شهر بوشهر به اجرا درآمد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در این آیین گفت: کتاب فروشان با عشق و علاقه اقدام به راه اندازی این مکان فرهنگی کرده اند.
حمیده ماحوزی افزود: وجود هر کتاب فروشی یک ارزش بزرگی است که می تواند با قرار گرفتن در مسیر هر فرد او را به کتاب خواندن ترغیب کند.
وی بیان کرد: امسال پنجمین سال برگزاری روز کتاب و کتابگردی در کشور است و ما به همین مناسبت درنظر گرفتیم برای ترویج فرهنگ مطالعه و ایجاد انگیزه در بین مردم و حمایت از کتاب فروشان در این فعالیت فرهنگی شرکت کنیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: امیدوارم با توجه هرچه بیشتر خانواده ها، فرهنگ مطالعه روز به روز در کشورمان مورد استقبال بیشتری قرار گیرد.
در این آیین معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان بوشهر، چهره های فرهنگی، کتاب دوستان و اعضاء باشگاه های کتاب خوانی کودکان و نوجوانان حضور داشتند و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کتاب هایی به رسم یادبود به بچه های باشگاه کتاب خوانی اهدا کرد.
آیین کتابگردی در آخرین روز از هفته کتاب در کتابفروشی‌ها برگزار می‌شود که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در کتاب فروشی های کتابشهر ایران و کتابسرا بوشهر حضور یافت
روابط عمومی اداره کل ارشاد استان بوشهر

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.