صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
2121 طرح عمرانی در سیستان و بلوچستان

1397/09/22
2 هزار و 121 طرح عمرانی روستایی، آموزش، اشتغال، بهداشت و درمان هدیه رهبر معظم انقلاب به مردم سیستان و بلوچستان امروز/چهارشنبه/ توسط قرارگاه قدس جنوب شرق کشور به بهره برداری رسید.

معاون اقتصادی و مردم یاری قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آبرسانی به 34 روستا، راه اندازی 30 پنل خورشیدی پنج کیلو واتی، 22 خانه عالم، 72 خانه محروم غیر مدد جو، 792 مسکن ویژه کمیته امداد امام خمینی، 35 مدرسه، تکمیل و بازسازی 41 مدرسه و حفر و تجهیز 33 حلقه چاه کشاورزی از مهمترین طرح های افتتاح شده امروز را تشکیل می دهند.
سرهنگ شهرام اسکندری نسب افزود: همچنین ساخت 150 کیلومتر فیبرنوری از دیگر طرح های مهم افتتاح شده سیستان و بلوچستان است.
وی افزود: عملیات ساخت طرح های افتتاح شده امروز در سیستان و بلوچستان از سال گذشته با اعتبار افزون بر 560 میلیارد ریال آغاز شد و هم اینک به بهره برداری رسید.
معاون اقتصادی و مردم یاری قرارگاه قدس جنوب شرق کشور تاکید کرد: با توجه به اهمیت رفع مشکلات مردم سیستان و بلوچستان و رفع محرومیت از چهره این نقطه از ایران اسلامی همزمان با آیین بهره برداری از 2 هزار و 121 طرح امروز عملیات ساخت افزون بر پنج هزار و 600 طرح عمرانی همراه با 919 واحد مسکن مددجویی در این استان آغاز می شود.
ایرنا

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.