صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/27
 
 
افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی دانشگاه آزاد زابل

1397/09/27

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدبین‌المللی زابل از گشایش نمایشگاه دستاورد‌های علمی و پژوهشی این دانشگاه خبر داد.

محمد عمرانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل در دوشنبه ۲۶ آذر جاری خبر داد و اظهار کرد: نوع و سطح فعالیت‌های پژوهشی یکی از شاخص‌های اصلی توسعه و پیشرفت محسوب می‌شود و موفقیت در تمام فعالیت‌های مربوط به توسعه صنایع به نحوی به گسترش فعالیت‌های پژوهشی بستگی دارد.

وی پژوهش را یکی از محورهای مهم و ضامن پیشرفت و توسعه پایدار در هر کشور به شمار آورد و افزود: اگر پژوهشی صورت نگیرد، دانش بشری افزایش نخواهد یافت و دچار سکون و رکود خواهد شد و بدون انجام پژوهش، امورآموزشی نیز از پویایی و نشاط لازم برخوردار نخواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل خاطرنشان کرد: همه آنچه که به عنوان پیشرفت علوم در اعصار مختلف تاریخ می‌شناسیم، حاصل تلاش افرادی است که در کار خود رویکردی پژوهشی داشته‌اند و ذهن پرسشگرشان همواره محرکی برای فعالیت‌های پژوهشی آنان بوده است.

عمرانی ابراز امیدواری کرد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل به‌عنوان یکی از دانشگاه‌های بزرگ منطقه سیستان بتواند با انجام طرح‌های پژوهشی و مطالعات علمی دقیق، مشکلات این منطقه را شناسایی و برای حل آنها راه‌حل‌های علمی و اجرایی پیشنهاد کند.

وی با بیان رسالت دانشگاه‌ها در مناطق محرم عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی همواره تلاش کرده است تا در توسعه مناطقی که در آن حضور دارد فعال بوده و در رفع محرومیت‌های اجتماعی و اقتصادی نقشی مثبت ایفا کند.

به گزارش آنا، نمایشگاه دستاورده‌های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل فردا با همکاری اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان زابل، آموزشگاه فنی‌وحرفه‌ای خواهران شهرستان زابل، آموزشکده فنی سما و آموزشکده فنی فرخی سیستانی شهرستان زابل افتتاح و تا شنبه یک دی ۹۷ دایر بوده و بازدید برای عموم آزاد است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.