صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/09/29
 
 
60 ميليارد ريال اعتبار براي اجراي طرح‌هاي تحقيقاتي كاربردي استان اختصاص يافت

1386/09/02

تاريخ خبر :

31/04/86 »»»»»»
معاون آموزش مديريت آموزش و پژوهش استانداري آذربايجان غربي از تصويب اختصاص ‌‌٦٠ ميليارد ريال اعتبار براي اجراي طرح‌هاي تحقيقاتي كاربردي استان خبر داد.
مهندس محسن مددي در گفت‌وگو با ايسنا با اعلام اين خبر افزود: با برگزاري اولين جلسه كارگروه پژوهشي آمار و فن‌آوري در سال جاري مقرر شد كه دستگاه‌ها اجراي طرح‌هاي تحقيقاتي كاربردي خود را مطابق با اهداف و سياست‌هاي عنوان شده در كارگروه طراحي به تصويب كارگروه پژوهشي و آمار برسانند و نسبت به اتمام طرح‌هاي تحقيقاتي سال‌هاي قبل با جديت عمل كنند.
وي ادامه داد: بر اساس تبصره قانون بودجه ‌‌٨٦ مقرر شده كه حداقل يك و حداكثر چهار درصد از اعتبارات دستگاه‌هاي اجرايي به طرح‌هاي پژوهشي در سطح استان اختصاص يابد كه فعلا يك درصد از اين اعتبارات قابل تخصيص مي‌باشد.
مددي تصريح كرد: افرادي كه بتوانند طرحهاي تحقيقاتي و كاربردي خود را در بازار ارائه كنند به منظور تشويق آنان ‌‌٥٠ درصد كل اعتبار طرح به عنوان مزاياي تشويقي پرداخت مي‌شود.
وي با بيان اين كه در سه ماهه اول سال جاري ‌‌٦٨ دوره بهبود مديريت ويژه مديران و عمومي و تخصصي براي كاركنان برگزار شد، اظهار داشت: در اين دوره‌ها هزار و ‌‌٥٤٠ نفر آموزش‌هاي لازم را فرا گرفتند كه در مقايسه با سه ماهه اول سال ‌‌٨٥ حدود ‌‌٧٠/١ درصد در تعداد دوره و ‌‌٦٠/١ درصد نيز در تعداد افراد شركت كننده افزايش داشته است.
مددي ادامه داد: طبق زمان بندي صورت گرفته دوره‌هاي عمومي و بهبود مديريت به طور متوسط در هر شهرستان در چهار دوره برگزار مي‌شود و در همين راستا دوره توجيه بدو استخدام با ‌‌١٣٠ نفر شركت كننده در شهرستان خوي برگزار شد.
وي از راه‌اندازي مركز آموزش‌هاي مجازي و دارالقرآن براي آموزش كاركنان و مديران در سطح شهرستان اروميه خبر داد و گفت: به منظور تحقق آموزش در هر جا و در هر مكان آموزش مجازي كه تامين اعتبار هم شده‌اند راه‌اندازي مي‌شوند.
مددي ادامه داد: همچنين آموزش‌هاي قرآني ويژه براي بانوان با همكاري دفتر امور بانوان استانداري در زمينه قرائت صحيح، روان‌خواني، احكام و توسعه فرهنگ نماز تا پايان سال جاري ادامه خواهد داشت.
وي اضافه كرد: با تاكيد استاندار آموزشهاي قرآني ويژه برادران نيز با اطلاع رساني قبلي در ماههاي مبارك رجب، شعبان و رمضان به منظور افزايش آگاهي‌هاي كاركنان و مديران در زمينه‌هاي علوم قرآني برگزار مي‌شود كه از ابتداي ماه رجب برگزاري دوره با تعداد ‌‌٧٠ نفر شروع شده است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.