صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/29
 
 
سیستان و بلوچستان| کنفرانس رویداد چابهار به روایت تصویر

1397/10/30
نفرانس و نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار و استان سیستان و بلوچستان موسوم به رویداد چابهار یا چابهار اینوست برگزار شد.

ه گزارش خبرگزاری تسنیم از چابهار؛ این کنفرانس که با حضور بیش‌از 300 سرمایه‌گذار داخلی و خارجی عمدتا بومی سیستان و بلوچستان جمعه و شنبه برگزار شد؛ با برگزاری پنل‌های تخصصی سرمایه‌گذاری در حوزه‌های شیلات و کشاورزی،ترانزیت و حمل و نقل، صنعت و معدن،انرژی‌های نو،نفت،گاز و پتروشیمی و گردشگری ادامه یافت.

مهم‌ترین هدف از برگزاری این همایش که قرار است به رویداد ثابت سالیانه تبدیل شود، شناساندن ظرفیت‌‌های اقتصادی منحصر به فرد سیستان و بلوچستان و چابهار به سرمایه‌گذاران و به‌ویژه سرمایه‌گذاران بومی داخلی و خارجی سیستان و بلوچستان بود.

سرمایه‌گذاران از ایران و کشورهای همسایه که عمدتا صاحب سرمایه‌ بومی سیستان و بلوچستان هستند در این همایش شرکت کردند و بسته‌های سرمایه‌گذاری متنوع از صنایع غذایی و پتروشیمی تا فولاد و گردشگری و پنل‌های خورشیدی و انرژی‌های نو به آن‌ها ارائه شد.

در این کنفرانس برخی از معاونان وزرا از جمله معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی، معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران،معاون مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع و دبیر ستاد توسعه سواحل مکران و معاونان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد حضور یافتند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.