صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
کنفرانس بین‌المللی چابهار با حضور ۳۵ کشور برگزار می‌شود

1397/10/30

به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، احمد علی موهبتی در اختتامیه همایش فرصت های سرمایه گذاری استان در چابهار گفت: ۷ اسفندماه میزبان هیئت‌های اقتصادی و سیاسی ۳۵ کشور برای برگزاری کنفرانس بین‌المللی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های چابهار خواهیم بود.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: در تلاشیم این کنفرانس که موسوم به «چابهار دی» یا روز چابهار است در تقویم سالانه لحاظ شود و هرسال به طور مداوم برگزار شود.

وی همچنین با اشاره به تکریم سرمایه‌گذاران ادامه داد: مهم‌ترین بستر برای جذب سرمایه‌گذار، رفتار مناسب و شایسته با اوست و همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان موظفند تا آنجا که می‌توانند شرایط را برای‌سرمایه‌گذاری تسهیل کنند.

موهبتی در ادامه گفت: مقرر شده، روزهای دوشنبه فرمانداران استان سیستان و بلوچستان به همراه تمامی روسای ادارات شهرستان‌ خود با ایجاد میز خدمت پاسخگوی سرمایه‌گذاران باشند و شرایط را برای حضور سرمایه‌گذار در حوزه شهرستان‌ خود فراهم کنند.

گفتنی است، همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان سیستان و بلوچستان با حضور بیش‌ از ۳۰۰سرمایه‌گذار داخلی و خارجی به مدت دو روز در چابهار برگزار شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.