صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/29
 
 
انتشار روزنامه 2 زبانه فارسی- بلوچی همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

1397/10/30
مدیر مسئول روزنامه روچ گفت: این روزنامه 2 زبانه فارسی - بلوچی از اول بهمن ‌ماه سالجاری همزمان با چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و نیز زاد روز حکیم ابوالقاسم فردوسی انتشار خود را آغاز می‌ کند.

احمد براهویی نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: روچ روزنامه ‌ای مستقل و فراجناحی است و با هدف کمک به تقویت وحدت، همبستگی ملی و اسلامی، امنیت و توسعه پایدار منتشر می ‌شود.
وی افزود: این روزنامه در راستای انجام رسالت مطبوعاتی تلاش دارد از توان و ظرفیت همه نیروهای توانمند کشور از هر گرایش سیاسی، جناحی، قومی و مذهبی برای افزایش آگاهی ‌بخشی به مردم و نقد مشکلات، ارائه راهکارها برای توسعه و معرفی ظرفیت ها، قابلیت ها و استعدادهای استان سیستان و بلوچستان بهره مند باشد و تلاش می‌کند روزنامه ‌ای برای همه مردم استان و منعکس کننده صدای مردم به مسئولان جهت حل مشکلاتشان باشد.
مدیر مسئول روزنامه روچ گفت: روچ به منظور کمک به حفظ و تقویت زبان‌ فارسی به عنوان زبان رسمی کشور و زبان بلوچی و گویش سیستانی به عنوان میراث‌های ارزشمند فرهنگ ایران زمین، مطالب خود را به 2 زبان فارسی و بلوچی و گویش سیستانی منتشر می‌ کند.
به گزارش ایرنا روزنامه روچ با صاحب ‌امتیازی موسسه مطبوعاتی زمان‌ رسانه پویا، مدیرمسئولی احمد براهویی نژاد و سردبیری محمود براهویی نژاد منتشر می ‌شود.
ایرنا

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.