صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/29
 
 
در سومین روز از دهه فجر، نمایشگاه دستاوردهای زنان سیستان و بلوچستان در حوزه های علمی، پژوهشی و هنری افتتاح شد

1397/11/15

فاطمه فاضلی مدیر کل بانوان و خانواده استانداری در حاشیه این افتتاحیه هدف از برپایی این نمایشگاه را نمایش دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف توسط زنان توانمند سیستان و بلوچستان عنوان کرد و افزود:زنان سیستان و بلوچستانی توانایی های خارق العاده در حوزه‌های مختلف به ویژه علمی و پژوهشی دارند که متأسفانه چندان تلاشی برای دیده شدن این توانایی ها در جامعه وجود نداشته است.

وی در ادامه نیز افزود:ما در تلاش هستیم در این نمایشگاه دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در این حوزه ها به خوبی نشان دهیم.

فاضلی در ادامه نیز از رونمایی ۴۰ دارو توسط بانوان داروساز در این نمایشگاه خبر داد و افزود: رونمایی از این داروها توسط زنان توانمند داروساز برای اولین بار در استان رخ داده است که توجه و حمایت ویژه و جدی از این بانوان می تواند مسیر توسعه پایدار سیستان و بلوچستان را تسهیل کند.

وی همچنین خاطرنشان ساخت علاقه‌مندان می‌توانند از این نمایشگاه که به مدت دو روز در سالن همایش های میراث برپاست، بازدید کنند

گفتنی است؛ در این نمایشگاه آثار اولین بانوی بلوچ نویسنده وهمچنین آثاری نفیس از سایر بانوان هنرمند، صنعتگر، و پژوهشگر استان سیستان و بلوچستان نیز به نمایش گذاشته شده است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.