صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/27
 
 
نخستین المان شهدای زن سیستان و بلوچستان

1397/11/15
نخستین المان شهدای زن سیستان و بلوچستان امروز یکشنبه با حضور مشاور وزیر کشور در امور بانوان، جانشین فرمانده سپاه سلمان، مدیرکل بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان و مردم در میدان شهدای زاهدان رونمایی شد.

به گزارش ایرنا علاوه بر رونمایی از این المان نمایشگاه دستاوردهای زنان سیستان و بلوچستان در حوزه های علمی، پژوهشی و هنری نیز افتتاح شد.
مدیر کل بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم هدف از برپایی این نمایشگاه را نمایش دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف توسط زنان توانمند این استان عنوان کرد و اظهار داشت: زنان سیستان و بلوچستانی توانایی های خارق العاده در حوزه‌های مختلف بویژه علمی و پژوهشی دارند که متاسفانه چندان تلاشی برای دیده شدن این توانایی ها در جامعه وجود نداشته است.
فاطمه فاضلی افزود: در تلاش هستیم در این نمایشگاه دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در این حوزه ها به خوبی نشان دهیم.
وی همچنین از رونمایی 40 دارو توسط بانوان داروساز در این نمایشگاه خبر داد و گفت: رونمایی از این داروها توسط زنان توانمند داروساز برای اولین بار در سیستان و بلوچستان رخ داده است که توجه و حمایت ویژه و جدی از این بانوان می تواند مسیر توسعه پایدار این استان را تسهیل کند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از این نمایشگاه که به مدت 2 روز در سالن همایش های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان برپاست بازدید کنند.
به گزارش ایرنا در این نمایشگاه آثار اولین بانوی بلوچ نویسنده و همچنین آثاری نفیس از سایر بانوان هنرمند، صنعتگر، و پژوهشگر استان سیستان و بلوچستان نیز به نمایش گذاشته شده است.
ایرنا

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.