صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/12/13
 
 
نفرات برگزیده سه رویداد نوآورشو پارک علم و فناوری هرمزگان معرفی شدند

1397/11/17
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان در این ارتباط گفت: این رویداد با همکاری مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان و شهرستان های قشم، خمیر و سیریک برگزار شد.

حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان با اشاره به اهمیت برگزاری این رویدادها گفت: رویداد نوآورشو فرصت مناسبی برای دانش آموزان، دانشجویان و حتی فارغ التحصیلان می باشد تا به تمرین ارائه ایده خود بپردازند.
وی بیان داشت: برنده شدن در این رویدادها ملاک نیست و تجربه ای که افراد از شرکت کردن در این رویداد ها کسب می کنند بسیار با ارزش تر است.
مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان همچنین تاکید کرد، بخش عمده ای از کسب و کارهای امروزه را استارتاپ ها تشکیل می دهند که ایده ها جز جدایی ناپذیر این گونه کسب و کارها هستند.
وی با قدردانی از مشارکت ایده پردازان ابراز امیدواری کرد که بتوان از این ایده ها حمایت کرد.
وی با اشاره به برگزاری رویداد نوآور شو در شهرستان خمیر بیان داشت: همزمان با برگزاری روز جهانی تالاب ها در شهرستان خمیر این رویداد با موضوع حفاظت از تالاب ها با همکاری محیط زیست، مرکز نوآوری دفتر دانشگاه پیام نور خمیر برگزار شد.
به گفته رئیسی، در این رویداد ۱۰ نفر به عنوان ایده پرداز به ارائه ایده خود پرداختند که پس از ارائه با رای هیات داوران و شرکت کنندگان، پنج ایده به مرحله دوم راه یافتند که در نهایت سه ایده به عنوان ایده برگزیده معرفی شدند.
مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان افزو: در پایان رویداد، پویان امینی با ایده سطل زباله های زنگی مخصوص تالاب مقام اول، حنانه پرنیان با ایده ساخت دکمه و پیکسل با استفاده از صدف و پارسا بلوکی پور با ایده قایق پاک کننده به طور مشترک مقام دوم و محسن بیژنی با ایده مقابله با سونامی مقام سوم را به دست آوردند.
وی در ادامه به برگزاری رویداد نوآور شو در بخش شهاب شهرستان قشم اشاره کرد و گفت: این رویداد با موضوع توسعه گردشگری با توجه به صنایع دستی و تولیدات محلی در سالن اجتماعات مدرسه ایمان با همکاری پژوهشسرای دانش آموزی برگزار شد.
به گفته رئیسی در این رویداد ۷ نفر به عنوان ایده پرداز به ارائه ایده خود پرداختند که پس از ارائه با رای هیات داوران و شرکت کنندگان، پنج ایده به مرحله دوم راه یافتند که در نهایت ایده فاطمه ایمانی با عنوان گل درمانی، ایده فائزه کریمی با عنوان فستیوال هنری در شهر و ایده فاطمه پرسوزه با عنوان تولیدات محلی وصنایع دستی به ترتیب به عنوان ایده های اول تا سوم انتخاب شدند.
مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان همچنین به رویداد نوآورشو سیریک با موضوع گردشگری دریایی با همکاری پژوهشسرای دانش آموزی سیریک اشاره کرد و گفت: در این رویداد ۱۵ نفر به عنوان ایده پرداز به ارائه ایده خود پرداختند که پس از ارائه با رای هیات داوران و شرکت کنندگان، پنج ایده به مرحله دوم راه یافتند که در نهایت سه ایده به عنوان ایده برگزیده معرفی شدند.
در پایان رویداد، مریم آئین پرست با ایده پارک بادی روی آب دریا، زینب نساج با ایده شهر هیجان انگیز ماسه ای و مهرداد طاهری با ایده آکواریوم به ترتیب به عنوان ایده های اول تا سوم انتخاب شدند.
گفتنی است، تا پایان امسال برای برگزاری ۹ رویداد دیگر برنامه ریزی شده است.
گفتنی است، از ابتدای امسال تاکنون ۱۱ رویداد نوآورشو از سوی مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان در شهرستان های استان برگزار شده است.
پارک علم و فناوری هرمزگان

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.