صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
هنرهای تجسمی ایران در زاهدان

1397/11/30
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: آیین افتتاحیه سالانه هنرهای تجسمی ایران و تجلیل از هنرمندان تجسمی استان فردا/سه شنبه/ در تالار اشراق مجتمع بزرگ فرهنگی و هنری زاهدان برگزار می شود.

حسین مسگرانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آثار تجسمی هنرمندان سیستان و بلوچستان در زمینه‌ های نقاشی، مجسمه ‌سازی، سفال و سرامیک، عکاسی، تصویرسازی و گرافیک در هفته هنر زاهدان به نمایش در می‌آید.
وی گفت: سالانه هنرهای تجسمی ایران همراه با تجلیل از هنرمندان تجسمی استان در تالار اشراق مجتمع بزرگ فرهنگی و هنری زاهدان آغاز و پس از آن نمایشگاه هنرهای تجسمی در نگارخانه‌ فردوسی همین مجتمع راه اندازی می شود.
وی افزود: نمایشگاه آثار هنرمندان سیستان و بلوچستان تا هفتم اسفند ادامه خواهد داشت و علاقه مندان می ‌توانند برای بازدید از این آثار همه‌ روزه از ساعت 15تا20 به نگارخانه فردوسی واقع در مجتمع بزرگ فرهنگی ‌هنری زاهدان مراجعه کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: این نمایشگاه از سلسله برنامه‌ های سالانه‌ هنرهای تجسمی ایران است که همزمان با هفته هنر زاهدان توسط انجمن هنرمندان سفالگر با حمایت و همکاری اداره‌کل تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می ‌شود.
ایرنا

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.