صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/27
 
 
برگزاری اولین استارت‌آپ حوزه سلامت در ایلام

1397/12/11

برگزاری اولین استارت‌آپ حوزه سلامت در ایلام
رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام از برگزاری اولین استارت‌آپ حوزه سلامت از چهارشنبه تا جمعه هفته جاری خبر داد.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز ایلام ؛ کامران طاهرپور گفت: کسب و کارهای نوین و بدیع و سودآور در قالب استارت آپ ها شکل می گیرد و در استان ایلام نیز برای ایجاد درآمدهای پایدار باید به سمت اقتصاد مبتنی به نوع آوری گام برداریم .
وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری ایلام با همراهی شتاب دهنده دورنما و سایر ارگان های استان در صدد توسعه استارت آپ هایی با موضوعات مختلف است اظهار داشت : توسعه و تقویت شتاب دهنده ها و برگزاری استارت آپ ها با همراهی بخش خصوصی سرعت بیشتری می گیرد و باید شتاب دهنده های متعددی با همراهی سرمایه گذاران خصوصی در استان ایلام با گرایش به علوم نوین ایجاد شود .
رئیس پارک علم و فناوری استان تصریح کرد: پارک علم و فناروی ایلام از شتاب دهنده ها حمایت مادی و معنوی می کند، از همه افراد دارای تخصص، ایده و ثروت خواست به دنیای علم و فناوری ورود کنند و با اجرای دانش های نوین هم به توسعه استان ایلام کمک کنند و هم اقتصاد پایدار خود و جامعه را رونق ببخشند .
این جشنواره علمی با مشارکت دستگاه های مختلفی ازجمله استانداری، شهردای، دانشگاه های ایلام، علوم پزشکی و فنی و حرفه ای، ورزش و جوانان، تعاون کارو رفاه اجتماعی و اداره کل ICT برگزار می شود.
واحدپژوهش وسنجش افکار

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.