صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/27
 
 
برگزاری رویداد «از ایده تا کسب و کار» با محوریت گیاهان داروئی و خرما در ایرانشهر

1397/12/15
اولین رویداد یک روزه «از ایده تا کسب و کار» با محوریت گیاهان داروئی و خرما در تاریخ 12 اسفندماه 1397 در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد.

از مزیت های رقابتی استان در منطقه ایرانشهر حوزه گیاهان دارویی و گرمسیری از جمله خرماست. با توجه به مدل توسعه پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان جهت تاکید بر پتانسیل ها و مزیت های منطقه ای، اولین رویداد یک روزه «از ایده تا کسب و کار» با محوریت گیاهان داروئی و خرما در تاریخ 12 اسفندماه سال جاری با هدف حمایت از فارغ التحصیلان، نوآوران، کارآفرینان و صاحبان ایده های فناورانه در حوزه گیاهان داروئی و خرما در دانشگاه ولایت برگزار شد.

در این رویداد یک روزه 150 نفر از علاقمندان شرکت نمودند. همچنین 30 ایده مطرح گردید که با رأی حضار، 10 ایده جهت شروع کار تیمی انتخاب شد. شایان ذکر است 5 منتور و یک تسهیلگر شرکت کنندگان را به منظور پرورش ایده ها و آماده سازی جهت ارائه به داوران هدایت و راهبری نمودند.

در پایان، تیم ها مدل کسب و کار خود را به داوران ارائه دادند که تیم «فرزند نخل» رتبه اول، تیم «رازیا تسکین» رتبه دوم و تیم «هامین» حائز مقام سوم شدند. همچنین «تیم مکران» شایسته تقدیر و تیم «کلیر» مجوز استقرار در مرکز رشد واحدهای فناور ایرانشهر را دریافت کرد.
روابط عمومی پارک علم وفناوری

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.