صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/08/01
 
 
چهره ماندگار و شهروند افتخاری بوشهر معرفی و تجلیل شدند

1397/12/18
در آئین گرامیداشت روز بوشهر پایتخت فرهنگی خلیج فارس شهروند افتخاری و چهره ماندگار بوشهر معرفی و تجلیل شدند.

شهردار بندر بوشهر در آئین گرامیداشت روز بوشهر پایتخت فرهنگی خلیج فارس ضمن تبریک گرامیداشت روز بوشهر با اشاره به برگزاری مراسم باشکوه هفته نکوداست بوشهر اظهار داشت: روز بوشهر روز خلیج فارس است و بوشهر نگین درخشان خلیج فارس در قلب خود بزرگان و مفاخری چون عباس عاشوری‌نژاد و غلامحسین خواجه را پرورانده است.
نورالدین امیری با اشاره به اینکه بندر کهن بوشهر رازها در سینه خود دارد، گفت: گرامیداشت هفته بوشهر، پاسداشت میراث گرانبهایی است که از زنان و مردان غیور و مرزداران شجاع بوشهر در طول تاریخ به ما رسیده است.
وی، عباس عاشوری‌نژاد و خواجه را از مفاخر عرصه علم و دانش دانست و تصریح کرد: با تجلیل از عاشوری‌نژاد به عنوان شهروند افتخاری و خواجه به عنوان چهره ماندگار در حقیقت از مقام ارزشمند معلمان، فرهنگیان و چهره‌های علمی شهر بوشهر تقدیر میکنیم و مدعی این هستیم که شهر بوشهر همیشه در طول تاریخ شهری فرهنگی و علمی بوده است.
شهردار بوشهر ضمن تقدیر از تنوع برنامه‌های تدارک دیده شده در هفته نکوداشت روز بوشهر توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر از همه دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم خصوصا شورا، سازمان فرهنگی، نیروهای نظامی و انتظامی و فرمانداری و شورای تامین که در بهتر برگزار شدن این مراسم همکاری داشتند تشکر کرد.
امیری از بوشهر به عنوان پایتخت نخستین‌ها در طول تاریخ یاد کرد و افزود: بوشهر خویشاوند تمام دریاهاست. بوشهر شهر رازها و دریاها با نیروی جاشوها و آواز ناخداهاست.
وی از آمادگی شهر بوشهر برای استقبال از سال نو و میهمانان نوروزی خبر داد و خاطر نشان کرد: امیدوارم برنامه‌های برگزار شده در هفته بوشهر مورد استقبال شهروندان بوشهری قرار گرفته باشد.
خبرگزاری تسنیم

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.