صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
آیین رونمایی از مستند ۴۰ سند تولید شبکه استانی هامون در زاهدان

1397/12/22
آیین رونمایی از مستندات چهل سالگی انقلاب با حضور معاون امور عمرانی استانداری ، مدیران ،مسئولان استانی و جمعی از اصحاب رسانه در سالن آمفی تئاتر دانشکده دندانپزشکی زاهدان برگزار شد.

در این مراسم کردستانی مدیر کل صدا و سیمای استانی،از همراهی و همکاری نهادها وارگان های دولتی با صدا وسیمای مرکز سیستان وبلوچستان در ساخت مجموعه مستند چهل سند تشکر وقدردانی نمود و گفت : پیروزی چهل سال اقتدار ایران در قالب مجموعه ۴۰ سند تصویری از تلاش وخدمت خدمتگزان انقلاب اسلامی بوده است.

دکترهاشمی شهری رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در مراسم رونمایی چهل سند گفت : در حوزه بهداشت و درمان از مرحله تولید نیروی انسانی فراتر رفته ایم و وارد مرحله تامین منابع و سرمایه انسانی شده ایم.تولید محصولات دانش بنیان، ورود به عرصه فن آوری‌های نو با هدف تامین نیاز‌های مردم مهمترین موفقیّت ماست که ماحصل خودباوری علمی و اعتماد به جوانان با استعداد سیستان و بلوچستان است.با وجود راه طولانی و دشواری که پشت سرگذاشته ایم، برای تحقق بزرگترین آرمان جمهوری اسلامی یعنی "عدالت همه جانبه اجتماعی" راه طولانی تری را در پیش داریم.
در ادامه این مراسم از آثار فاخر مستند های چهل سند که با محور چهل سالگی انقلاب تولید شده بود، رونمایی واز مدیران ،مسئولان ارگان های دولتی در ساخت مجموعه چهل سند قدردانی و از تهیه کنندگان مجموعه چهل سند تجلیل شد .

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.