صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
کارگروه محرومیت زدایی استان در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزارشد

1398/01/27

این نشست با هدف بحث و بررسی پیرامون دغدغه ها و مشکلات مهم استان و استفاده از نقطه نظرات روسای دانشگاه های استان و صاحب نظران، برگزار شد.
در این نشست کارشناسان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های استان، تشکیل کارگروه های مختلف، اولویت بندی و زمان بندی مشکلات و دغدغه های موجود را مطرح، و تاکید کردند که ضرورت دارد تا با توجه به برنامه و رسالت وزارت علوم، نسبت به شناسایی ظرفیت ها وتوانمندی های استان وارائه راهکارها جهت رفع محرومیت از مناطق مختلف استان اقدام گردد.
دکتر رضایی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان طی سخنانی توجه دانشگاه به ظرفیت ها وآسیب ها در استان را مهم و بر استفاده از نظرات اساتید و نخبگان صاحب نظر تاکید نمود .
ایشان در مورد لزوم برگزاری این نشست ها هم گفت: برگزاری این نشست ها زمینه ای خوب و موثر برای بررسی چالش های استان و منطقه است که از این طریق می توان با طراحی برنامه های سنجیده برای توسعه استان و محرومیت زدایی از منطقه اقدام کرد.
در پایان این نشست نظرات ارائه‌شده از سوی کارشناسان جمع بندی گردید و در مورد ساختار دبیرخانه، اعضاء و تشکیل کارگروه‌های مختلف برنامه‌ریزی و اظهار امیدواری گردید برگزاری این نشست‌ها ادامه یابد.


روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.