صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
کسب رتبه نخست راه‌اندازی مراکز فنی و مهارتی توسط دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان

1398/02/02
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان عنوان کرد که این دانشگاه رتبه نخست راه‌اندازی مراکز فنی و مهارتی و ساختمان آموزشی سما را کسب کرد.

سلطانعلی میر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در زاهدان اظهار کرد: در چهارمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه و رؤسای مرکز استان در واحد اصفهان (خوراسگان) برگزار شد، پس از ارزیابی‎های انجام شده استان سیستان و بلوچستان به دلیل راه‎اندازی و افتتاح ۱۲ مرکز فنی و مهارتی و ساختمان آموزشی در شهرستان‎های این استان در بین دانشگاه‎های آزاد اسلامی کشور حایز رتبه نخست شد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با تشریح چگونگی راه‌اندازی این مراکز و ساختمان‎ها گفت: دانشگاه آزاد اسلامی موفق شد سال گذشته در ۱۲ شهرستان، هیرمند، نیمروز، دلگان، بزمان، قصرقند، کنارک، نگور، پلان، پیشین، راسک، فنوج و زرآباد مراکز آموزش عالی و ساختمان‎های آموزشی راه‎اندازی کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با قدردانی از همکاری و تلاش خالصانه و صادقانه نماینده ولی فقیه در استان، استاندار سیستان و بلوچستان، آموزش و پرورش، فرمانداران، بخشداران، ریش‌سفیدان، معتمدان و رؤسای واحدهای دانشگاهی این شهرستان‎ها عنوان کرد: پیشرفت و تعالی صورت‌گرفته در بخش آموزش عالی استان مرهون تلاش و همکاری تمام مدیران و مسئولان بوده و باید قدردان و سپاسگزار تلاش‎های انجام شده از سوی این بزرگواران باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان افزود: دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان بدون انجام هیچ‎گونه هزینه‎ای و با استفاده از کمک‎های مردم و مسئولان شهرستان‎های استان توانست مطالبات آنان را در حوزه آموزش عالی به نحو احسن برآورده کند.

وی با بیان اینکه اکنون بیش از هزار و ۸۰۰ نفر دانشجو در این مراکز و ساختمان‎های آموزشی مشغول به تحصیل هستند، گفت: راه‎اندازی این مراکز فنی و مهارتی و ساختمان‎های آموزشی موجب هموارشدن مسیر کسب علم و دانش و رسیدن به تحصیلات عالی برای قشر فعال و پویایی بود که به‌دلیل سکونت در مناطق دورافتاده و محروم از تحصیل بازمانده بودند.

این مسئول دانشگاهی از توجه ویژه و نگاه بسیط دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مناطق محروم قدردانی کرد و گفت: حمایت‎ها و ارشاد وی و علیرضا منظری توکلی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد و پشتیبانی وی از برنامه‎های علمی، آموزشی، فرهنگی و... استان گام ارزنده‎ای در راستای گسترش و رشد این مجموعه عظیم آموزشی است
خبرگزاری آنا

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.