صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/29
 
 
برگزاری اولین رویداد شتاب تخصصی IoT در استان سیستان و بلوچستان

1398/02/15
به منظور جذب کسب و کارهای حوزه اینترنت اشیاء و توسعه تیم های این حوزه، اولین رویداد شتاب تخصصی اینترنت اشیاء استان روزهای چهارشنبه الی جمعه 11 تا 13 اردیبهشت ماه در پارک علم و فناوری استان و دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

اولین رویداد شتاب تخصصی IoT و بیست و دومین رویداد شتاب استان برنامه ریزی و برگزار شد.

در این رویداد 54 ساعته 80 نفر از علاقمندان و صاحبان ایده های نوین در حوزه اینترنت اشیاء شرکت نمودند. در ابتدا 2 سخنران به بررسی و توضیح حوزه اینترنت اشیاء و چالش ها و فرصت های این حوزه پرداختند. سپس 39 ایده توسط شرکت کنندگان ارائه شد و بعد از رای گیری که توسط خود حضار انجام پذیرفت، 10 ایده منتخب اقدام به تشکیل تیم نموده و روند کار تیمی را آغاز کردند. همچنین 9 منتور و یک تسهیلگر، 4 کارگاه آموزشی کسب و کار را به شرکت کنندگان ارائه نمودند. شایان ذکر است در این رویداد برای اولین بار از بوم استارز آپ استفاده شد.

این رویداد در روز پایانی با حضور سرمایه گذاران بخش دولتی و خصوصی برگزار شد که در پایان از بین 10 تیم شرکت کننده، 5 صاحب ایده و تیم آن ها توسط شتاب دهنده کاتالیزور، شتاب دهنده آهوگ، واحد فاوا شهرداری زاهدان، مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان و شرکت شهرک های صنعتی استان پیشنهاد حمایت، سرمایه گذاری و اجرایی نمودن ایده دریافت نمودند.
روابط عمومی پارک علم و فناوری زاهدان

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.