صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/05/30
 
 
برگزاری شورای اندیشه ورزی مرکز خراسان جنوبی ویژه «راهکارهای تعامل با شبکه شما»

1398/03/07
جلسه شورای اندیشه ورزی مرکز ویژه « راهکارهای تعامل با شبکه شما » در مرکز برگزار شد؛ این نشست مشورتی به منظور بررسی راهکارهای ارتباط و تعامل هر چه بیشتر سیمای خراسان جنوبی با شبکه شما تشکیل گردید.

آقای آینه دار مدیر کل صدا و سیمای مرکز، ارتباط و تعامل هر چه بیشتر و بهتر با شبکه شما را یک فرصت برشمردند که می توان فرهنگ و ظرفیت های استان خراسان جنوبی را در سطح کشور معرفی کرد و علاوه برآن محصولات هنری و تولیدی خود را به مخاطبان کشوری نیز عرضه داشت. ایشان با بیان این موضوع که از سال گذشته تا کنون مرکز در بخش برنامه های زنده حضور قابل قبولی در شبکه شما داشته است؛ از مدیران و برنامه سازان خواستند نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص اینکه شبکه خراسان جنوبی چگونه می تواند در مناسبت های مختلف فرهنگی، اقتصادی ، ورزشی و... تعامل وحضور بیشتری در شبکه شما داشته باشد ،بیان کنند.
توجه به کیفیت برنامه ها برای پخش از شبکه شما ، تولید برنامه های کوتاه در ساختارها و موضوعات مختلف برای پخش از شبکه شما ،استفاده از ظرفیت هنرمندان استانی برای حضور در شبکه شما،اطلاع و آشنایی برنامه سازان با سیاست ها و برنامه های شبکه شما از جمله نظراتی بود که در این نشست مطرح شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.