صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/29
 
 
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان میزبان پنجمین همایش و فن بازارملی سلامت

1398/03/09

آبان ماه امسال دانشگاه علوم پزشکی زاهدان میزبان پنجمین همایش و فن بازارملی سلامت است که این رخداد علمی و فناورانه به سبب حضور صاحبان ایده، سفیران فناوری، شرکت های دانش بنیان و سرمایه گذاران، بی بدیل و قابل توجه است.
به گزارش روابط عمومی - دکتر نور محمد بخشانی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این مطلب گفت: 4 همایش و فن بازارملی سلامت در چهار سال گذشته به همت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شده و پنجمین همایش برای نخستین بار در کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار خواهد شد .
وی ادامه داد: این رخداد علمی با وجود بیش از 60 هزار دانشجو در استان، مزایای استان در بحث توریسم سلامت، موقعیت بندر چابهار و مرز مشترک با چندین کشور می تواند محلی برای حضور موثر و پر بازده سرمایه گذاران و متقاضیان ایده های نو باشد.
دکتر نور محمد بخشانی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بهترین امانت دار برای ایده هاست. افزود: ثبت مالکیت ایده ها در این همایش به نام فرد صاحب ایده، بلافاصله پس از ارائه انجام می شود.
وی گفت: بسیاری از ایده های کاربردی در همین همایش و فن بازارملی سلامت ، با جلب سرمایه گذار به مرحله اجرا خواهد رسید و این از جمله مهمترین مزایای برگزاری آن است.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.