صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/27
 
 
آغاز فعالیت 310 کانون اوقات فراغت در استان از اول تیرماه

1398/03/25
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان ایلام گفت: ۳۱۰ کانون اوقات فراغت در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام فعال می‌شوند

آغاز فعالیت 310 کانون اوقات فراغت در استان از اول تیرماه
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان ایلام گفت: ۳۱۰ کانون اوقات فراغت در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام فعال می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ حجت الاسلام علی چراغی‌پور افزود: این تعداد کانون در مناطق روستائی و شهری از اول تیرماه تا پایان شهریور ماه با 6 محور و موضوعات به‌روز هم‌زمان با سراسر کشور در استان ایلام نیز برگزار می شوند.
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان ایلام افزود: از یکم تا دهم تیرماه در مراسم جداگانه‌ای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت در مراکز کانون‌های روستایی و کانون‌های شهری با حضور مسئولان فرهنگی و اجرایی افتتاح می‌شود.
وی یادآورشد: قرآن و عترت، آموزش و توانمندسازی، شبکه‌سازی و فضای مجازی، کتاب و کتاب‌خوانی، هنر متعالی و فعالیت‌های اجتماعی از محورهای غنی‌سازی اوقات فراغت در کانون‌های مساجد استان ایلام است.
حجت الاسلام چراغی پور تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، امسال افرادی متقاضی شرکت در این طرح، باید در سامانه بچه‌های مساجد ثبت‌نام کنند و ثبت‌نام در سامانه برای شرکت در این طرح الزامی است
واحد پژوهش وسنجش افکار

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.