صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/10
 
 
بازدید مدیر کل پژوهش شهرستانها و خارج از کشور سازمان صدا و سیما از مرکز خراسان جنوبی

1392/09/23

مدیر کل پژوهش شهرستانها و خارج از کشور به همراه مدیر امور عمومی مرکز تحقیقات در صدا و سیمای خراسان جنوبی حضور یافتند،در این بازید دکتر عبدالملکی جلساتی را با مدیر کل مرکز، و جمعی از معاونین و مدیران تولیدی برگزار کردند و موارد مرتبط با حوزه پژوهش مطرح شد . برگزاری جلسه داخلی با همکاران آموزش و پژوهش و بازدید از مناطق نظرسنجی در سطح شهر بیرجند از دیگر برنامه های این بازدید بود.
در این بازدید که به مناسبت هفته پزوهش انجام شد، دکتر عبدالملکی ضمن قدردانی از مساعدت مدیر کل مرکز در اجرای تحقیقات و نظرسنجی ها بویژه نظرسنجی های انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و همچنین تشکر از زحمات همکاران آموزش و پژوهش مرکز در اجرای دقیق طرح های نظرسنجی ، ضمن تاکید بر اهمیت پژوهش در رسانه ملی ،به جایگاه مرکز تحقیقات با پشتوانه نیم قرن تجربه بعنوان یک پشتیبان فکری برای مدیران و برنامه سازان اشاره کرد.
مدیر کل پژوهش شهرستانها با تقدیر از جایگاه ویژه پژوهش در برنامه های صدا و سیمای خراسان جنوبی، و با تاریخی خواندن خراسان جنوبی به ظرفیت تولید مستند با پشتوانه پژوهشی اشاره کرد. آقای ثقفی مدیر کل مرکز ضمن تشکر از حضور دکتر عبدالملکی در مرکز خراسان جنوبی ،به تشریح عملکردهای شاخص حوزه پژوهش مرکز پرداختند و توجه به پژوهش در راستای بالا بردن کیفیت محتوایی برنامه ها را از اولویت های کار برنامه سازی و تولید دانست.
وی افزود شبکه خراسان جنوبی با بهره مندی از ظرفیت های پژوهشی استان گام های بلندی در این زمینه برداشته و در حال حاضر اولویت اصلی تولیدات مرکز، تولید با پشتوانه علمی و پژوهشی است. آقای ثقفی حضور مستند های مرکز مانند " تـا بـه بیرجند" و "پیرهـا اگر نباشند" در جشنواره های ملی و بین المللی را نتیجه توجه به پژوهش در برنامه سازی قلمـداد کرد .

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.