صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/16
 
 
جشنواره ی ملی پویا نمایی و نمایش عروسکی با شعار" ایرانی پویا و کرمانشاهی زیبا " در استان کرمانشاه برگزار می گردد

1398/04/15

جشنواره ی ملی پویا نمایی و نمایش عروسکی از تاریخ 18 تا 20 تیرماه امسال در کرمانشاه برگزار می شود.
در این جشنواره ۱۵۳۰ اثر در بخش‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است و ۹۴۲ اثر به بخش خصوصی و غیر دولتی اختصاص داشته و ۲۲۹ اثر از تولیدات شبکه‌های استانی بوده و ۱۱۳ اثر متعلق به مرکز صبا، بسیج سازمان و شبکه‌های سیماست و ۱۶۲ اثر از نهاد‌ها و انجمن‌های تخصصی نیز به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
تعداد آثار دریافتی بعداز فراخوان جشنواره ۱۵۳۰ اثر بود که بعد از تفکیک آثار و شروع کار هیات انتخاب متشکل از ۳۴ نفر هیات انتخاب و ۳۱ نفر داور (که در برخی از بخش‌ها اعضا مشترک هستند) ۳۵۵ اثر به بخش داوری راه یافته است.
جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی، در ۶ بخش اصلی پویانمایی، مجموعه و سریال پویانمایی؛ فیلم کوتاه، نیمه بلند و بلند، موشن گرافیک و جلوه¬های بصری و عروسکی (مجموعه و سریال و فیلمنامه) و ۶ بخش موضوعی شعارسال، مقاومت و دفاع مقدس، سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، تهاجم سیاسی و فرهنگی و دستاورد‌های اجتماعی یا مقابله با آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌ شود و بخش های فرعی جشنواره نیز شامل بخش‌های آموزشی، تبلیغاتی، عنوان بندی، هویت بصری، دانشجویی، دینی، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، فرهنگی، شعار سال و مقابله با آسیب های اجتماعی و بخش ویژه طرح و فیلمنامه است. در افتتاحیه جشنواره از بیش ده نفر از هنرمندان استانی، خانواده شهدا و پیشگامان انقلاب و در اختتامیه از ۱۴ نفر از پیشکسوتان و هنرمندان قدردانی خواهد شد.
لازم به ذکر است افتتاحیه و اختتامیه این جشنواره در سالن انتظار شهر کرمانشاه برگزار می‌شود و تمامی برنامه برای عموم مردم به صورت رایگان اکران خواهد شد
همچنین شایان ذکر است در مراسم اختتامیه این جشنواره دکتر علی عسگری رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی حضور خواهد داشت.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.