صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/17
 
 
موزه علم و طبیعت دانشگاه شهید چمران اهواز " برگزیده ایران" در سال ۹۷ شد

1398/04/23
در دوازدهمین آیین داوری تعیین موزه برتر کشور، موزه علم و طبیعت دانشگاه شهید چمران اهواز در شاخص تلاش برای بقاء به عنوان موزه برگزیده ایران در سال ۱۳۹۷، انتخاب شد.

میرسید احمد محیط طباطبایی رئیس کمیته ملی موزه های ایران با اهدای لوح تقدیر از تلاش های دکتر بیژن برازنده رئیس موزه علم و طبیعت این دانشگاه برای پیشرفت های علمی، آموزشی، قدردانی کرد.
در این لوح تقدیر آمده است:
موزه ها، خانه سبز خاطره ها و حافظ فرهنگ یک سرزمین و دانشگاهی پربار و آیینه تمام نمایی برای تربییت تمامی نسل ها و شکفتن استعدادهای درخشان کشف نشده برای ارتقاء آن جامعه است و روز جهانی موزه ها مناسبت ارزنده ای برای یادآوری کوشش های بی دریغ عزیزانی است که در اعتلای این نهادهای ارزنده کشور جانفشانی می نمایند.
کمیته ملی موزه های ایران مفتخر است که اعلام نماید در دوازدهمین آیین داوری تعیین موزه برتر کشور، پس از بررسی هیات داوران و مسئولین مربوطه، آن مجموعه ارزشمند به دلیل پیشرفت های شگرف علمی، آموزشی و پژوهشی و اقدامات انجام شده در جهت حفظ و نگهداری و تداوم ارزش های والای فرهنگی خود، به هر شکل ممکن در شرایط بحران اقتصادی و کمبود امکانات این بار در شاخص "تلاش برای بقا" در سال ۱۳۹۷ به عنوان موزه برگزیده ایران انتخاب گردیده است.
تداوم تعالی و موفقیت روزافزون حضرتعالی و همه همکاران آن موزه را از پرورگار متعال آرزو داریم.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.