صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/03
 
 
آثار راه‌یافته به نهمین جشنواره نمایشنامه‌خوانی همدان معرفی شد

1398/05/06
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از معرفی آثار راه‌یافته به نهمین جشنواره استانی نمایشنامه‌خوانی استان خبر داد.

احمدرضا احسانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: هیأت بازبین جشنواره استانی نمایشنامه‌خوانی متشکل از محمدمهدی کلهری، فؤاد ابراهیمیان و فرهاد لباسی 16 اثر را برای رقابت در نهمین جشنواره نمایشنامه‌خوانی انتخاب کردند.

وی افزود: «فت من» به کارگردانی محسن عیسایی و محمد موسوی پاکنهاد، «به گرگ‌ها شلیک کنید» به کارگردانی احد شاملو، «کمدی مزخرفات» به کارگردانی آرش بیات و بهروز ناصرشریعتی، «با صدای چی» به کارگردانی سعید حسین‌پور، «شلیک سوم» به کارگردانی مرتضی عبدالهی و «آفتاب از میلان طلوع می‌کند» به کارگردانی محمد غفاری از جمله آثار راه‌یافته هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان «ضیافت مرگ» به کارگردانی امید نوعی شاد، «ملحفه‌ای برای آیدا» به کارگردانی محمد قیاسی، «پس از واقعه» به کارگردانی صحبت اله روشن‌فکر، «واگویه‌های زنانه» به کارگردانی نساء بخشی، «میانه راه» به کارگردانی شهرام نادری، «وارث» به کارگردانی امین فعله‌گری، «جایی برای زندگی» به کارگردانی مجید قدیمی، «خطوط خاطر» به کارگردانی مهرداد کاووسی، «زیر زمین» به کارگردانی رضا شریفی و «طناب خالی» به کارگردانی وحید نظری را از دیگر آثاری دانست که در این جشنواره با هم به رقابت می‌پردازند.

وی با بیان اینکه در این دوره از جشنواره 60 گروه نمایشی متقاضی حضور بودند خاطرنشان کرد: این آمار نسبت به سال گذشته با رشد 50 درصدی همراه است.

احسانی با تأکید بر اینکه نهمین جشنواره نمایشنامه‌خوانی استان همدان 9 و 10 مردادماه برگزار خواهد شد گفت: مجموعه تئاتر شهر همدان در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی میزبان برگزاری این دوره از جشنواره است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.