صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/17
 
 
دومین کنگره ملی طب اسب در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود

1398/05/13
دومین کنگره علمی و تخصصی در حوزه طب اسب ویژه دانشجویان دوره دکتری عمومی و تخصصی در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

این کنگره دو روزه شامل سخنرانی‌های علمی و کارگاه‌های تخصصی در حوزه بیماری‌های داخلی، بیماری‌های مشترک و بیماری‌های اندام‌های حرکتی اسب، پاتوبیولوژی، علوم پایه، طب ورزش و فیزیوتراپی، تغذیه، پرورش و بهداشت، رفتارشناسی، تبارشناسی، طب مکمل، بیهوشی و جراحی، تصویربرداری تشخیصی و... در روزهای ۱۴ و ۱۵ اسفند ماه امسال در دانشکده دام‌پزشکی این دانشگاه برگزار خواهد شد.
بنا به این گزارش، علاقه‌مندان به ارائه مقاله می‌توانند تا پانزدهم آذرماه امسال، خلاصه مقالات خود را به دبیرخانه کنگره به نشانی: اهواز، بلوار گلستان، دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشکده دام‌پزشکی تحویل دهند و یا از طریق پست الکترونیک INFO@NSCEM.IR ارسال کنند.
همچنین سایت WWW.NSCEM.IR برای کسب اطلاعات بیشتر در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.
گفتنی است، در این رویداد دو روزه که از سوی انجمن علمی دانشجویی دام‌پزشکی و با همکاری دانشکده دام‌پزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود، استادان برجسته کشور در زمینه بیماری‌های داخلی دام بزرگ و جراحی، از دانشگاه های شهید چمران، تهران، شیراز، مشهد، تبریز و... حضور خواهند داشت.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.