صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/04/15
 
 
جلسه هم اندیشی پیرامون برنامه های مطالبه محور صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار شد

1398/05/20
جلسه هم اندیشی پیرامون برنامه های مطالبه محور صدا و سیمای مرکز خوزستان با حضور مدیرکل و ارائه گزارش عملکرد حوزه های تولیدی توسط معاون معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت و عوامل صدا، سیما و خبر برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای میدانی کیش معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت مرکز خلاصه یافته های تحلیل محتوای برنامه های مطالبه محور صدا و سیمای خوزستان در چهار ماهه ی اول سال 98 را بیان کردند.
براساس گزارش ایشان در صدا و سیمای مرکز خوزستان با توجه به شرایط استان در چهار ماهه ی اول سال 98 موضوع سیل و مسائل مربوط به آن رتبه اول را به خود اختصاص داده است. در این گزارش پنج برنامه مختلف در حوزه های صدا، سیما و خبر بررسی شد که نتایج نشان می دهد در طی چهار ماهه ی اول سال 98، به 24 موضوع اصلی استان و البته 130 زیر شاخه این موضوع های اصلی پرداخته شده است. به لحاظ موضوعی بیشترین فراوانی برنامه سازی به ترتیب مربوط به سیل و مسائل پس از آن، شعار سال، آب و فاضلاب، حمل و نقل و زیرساخت های استان بوده است.
همچنین به لحاظ توزیع جغرافیایی به تمام شهرهای استان پرداخته شده که بیشترین فراوانی پرداختن به شهرها مربوط به شهر اهواز و سپس شهرهای مسجدسلیمان و شادگان بوده است. در ضمن 148 نفر به حضوری یا تلفنی در این برنامه ها شرکت کرده اند که این 148 نفر در مجموع 205 بار در پنج برنامه مطالبه محور – موج مثبت رادیو، بی تعارف، مسیر فردا و برآیند در سیما و گفتگوی ویژه خبری - صدا و سیما حضور داشته اند.
پس از ارائه گزارش آقای میدانی کیش، آقای رحیمی مدیرکل مرکز ضمن تشکر از گزارش ارائه شده و نیز حوزه های صدا، سیما و خبر در پرداختن به مسائل استان و مطالبه موضوعات به نمایندگی از طرف مردم خواستار ایجاد دبیرخانه و کمیته ای مرکزی جهت هماهنگی بیشتر حوزه های صدا، سیما، خبر و فضای مجازی در پرداختن به موضوعات و مسائل روز استان شدند.
همچنین مقرر شد جلسات اندیشه ورزی برای اولویت بندی موضوعات روز استان و برنامه ریزی مناسب تشکیل شده و مصوبات این جلسات جهت برنامه سازی به حوزه های تولیدی ارائه شود.


  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.