صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/19
 
 
جتماع عظیم مردم شهرستان گرمی در گرامیداشت شهادت مالک اشتر زمان

1398/10/19
اجتماع بزرگ مردم شهرستان گرمی در گرامیداشت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بعداز ظهر امروز اجتماع بزرگ مردم شهرستان گرمی در گرامیداشت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در مقابل مسجد جامع گرمی با حضور پرشور و حماسی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایی و همیشه در صحنه شهرستان گرمی برگزار شد.

در این اجتماع امام جمعه شهرستان گرمی با بیان اینکه امروز امت اسلام عزادار شهادت سردار رشید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش هستند، اظهار کرد: آمریکای جنایتکار و ایادی آن بدانند امروز گریه ملت ایران، گریه‌ی شکست و ذلت نیست بلکه گریه خشم و غضب از دشمنان است‌‌.

حجت الاسلام یدالله صفری با اشاره به ابعاد شخصیت بی‌نظیر حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: سردار سلیمانی در عین اقتدار، متواضع و با وجود پرآوازه بودن بااخلاص و سرباز واقعی ولایت بود.

وی عنوان کرد: سردار سلیمانی عاشق شهادت بود که با مجاهدت‌های شبانه‌روزی برای اسلام و انقلاب اسلامی، به آرزوی دیرینه خود رسید.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گرمی با بیان اینکه سردار سلیمانی با مجاهدت و فرماندهی بی‌نظیر خود شجره خبیثه داعش را از میان برداشت و موجب شکست استکبار جهانی شد، تصریح کرد: شهادت ایشان، امت اسلام را برای مقابله در برابر دشمنان زنده‌تر و بیدارتر کرد.

صفری گفت: امروز ملت ایران اسلامی با الگو قرار دادن شهیدانی چون سردار سلیمانی‌ها راه آنان را با قوت ادامه خواهند داد و با اقتدار و قدرت تمام در برابر دشمنان خواهند ایستاد.

گفتنی است؛ مردم ولایی شهرستان گرمی با شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل انزجار و خشم خود را از دولت تروریستی آمریکا به نمایش گذاشته و در سوگ سردار دل‌ها اشک ماتم ریختند.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.