صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/01/14
 
 
تجلیل از حافظان کل قرآن کریم در کرمان

1398/11/19

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و همزمان با چهاردهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت از ۵۵ نفر از حافظان کل قرآن کریم در کرمان تجلیل شد.
به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان عبادزاده مسئول جامعه القران واحد خواهران در کرمان در حاشیه مراسم تجلیل از حافظان کل قرآن کریم ،گفت :در این مراسم از ۵۵ نفر از حافظان کل قرآن کریم که از سال ۹۶ به بعد حافظ کل قران شدند در حسینیه ثارالله کرمان قدر دانی شد.
عباد زاده با بیان اینکه جامعه القران در شهرستان کرمان و حومه ۱۰ شعبه فعال دارد گفت: دراین موسسه از سن چهار سال به بالا در دوره های یکساله ، دوساله و چهار ساله در تمام شاخه‌ها و گرایش ها قرآن کریم آموزش داده می شود.
سید محمد حسین طباطبایی نابغه قرآنی جهان اسلام هم در این مراسم گفت : موسسه جامعه القرآن ۲۱ سال تاسیس شده است که افزون بر 800 شعبه در سراسر کشور دارد.
طباطبایی با بیان اینکه موسسه جامعه القرآن در استان کرمان ۲۵ شعبه دارد گفت: شعبه های این موسسه در مقطع خردسالان و هم بزرگسالان به ویژه در مقطع خواهران با استقبال زیادی روبه رو شده اند.
طباطبایی افزود از همان ابتدای خردسالی که شروع به حفظ قرآن کریم کردم و در سن ۵ سالگی حافظ کل قرآن شدم شروع به تبلیغ اسلام و مذهب تشیع در سراسر جهان کردم که نقش قرآن کریم در طی این سالها در زندگی من بسیار زیاد بوده است و روند زندگی من روز به روز بهبود پیدا کرده است.
سید محمد حسین طباطبایی نابغه قرآنی جهان اسلام افزود: جلسات قرآنی همراه با حفظ قرآن ،قرائت قرآن است و سخنرانی و پندها و موعظه هایی که گفته می‌شود یاد خداوند را زنده می کند و قلب های ما آرام می گیرد که باید این جلسات همیشه و مرتب برگزارشود.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.