صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
چاپ 4 کتاب با موضوع ایثار و شهادت تا پایان امسال

1393/04/24

ابوطالب سیمیاری، سرپرست معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از هنرمندان و نویسندگان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حمایت‌های مادی و معنوی می‌کند، بیان کرد: تاکنون تولیدات فرهنگی مختلفی مانند فیلم، کلیپ و کتاب‌های فاخر در زمینه خاطرات و زندگی‌نامه‌های شهدای شاخص این استان از جمله ابوترابی و بابایی منتشر شده است.
این مسئول افزود: تا پایان امسال نیز چهار کتاب با عنوان وصیت‌نامه‌های شهدا و خاطرات رزمندگان، آزادگان و شهدای قزوین با حمایت‌های مادی و معنوی این نهاد از نویسندگان به چاپ می‌رسد.
وی با اشاره به اینکه موزه دفاع مقدس قزوین در مزار گلزار شهدا بازسازی و تجهیز شده است، بیان کرد: امسال درصدد هستیم تا کارمندان دستگاه‌های اجرایی، دانشجویان و دانش‌آموزان از آثار بی‌بدیل این موزه با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بازدید کنند.
دکتر سیمیاری به کتابخانه تخصصی در فرهنگسرای گلزار شهدای قزوین نیز اشاره کرد و گفت: امسال این کتابخانه مجهز به تعداد بیشتری کتاب‌ با عنوان فرهنگ ایثار و شهادت و کتاب‌هایی که نویسندگان آن شهدا و جانبازان هستند، می‌شود تا علاقمندان بتوانند با مراجعه به این مکان، از انواع مختلف کتاب‌های آن استفاده کنند.
ایثار واحد قزوین

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.