صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/04/12
 
 
به مناسبت هفته پژوهش پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور کرمان تجلیل شدند

1393/10/01

برترین‌های ترکیه3 پیام نور استان کرمان در حوزه پژوهش طی مراسمی تجلیل شدند.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، به مناسبت هفته پژوهش در مرکز ترکیه3 پیام نور استان کرمان با حضور معاونان ترکیه3 پیام نور کشور، رؤسای ترکیه3‌های کرمان، نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، معاون پژوهشی استانداری کرمان و سایر اعضای هیئت علمی ترکیه3‌ پیام نور استان برگزار شد.در این مراسم رتبه اول پژوهشگر برتر به محمدعلی کریمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی ترکیه3 پیام نور کشور که اصالتا کرمانی است، اختصاص یافت.
وی در حال حاضر استاد تمام شیمی است و از تألیفات و مقالات وی می‌توان به تألیف و ترجمه دو عنوان کتاب، چاپ 110 مقاله در مجله‌های معتبر داخلی و خارجی، ارائه 220 مقاله در کنفرانس‌های داخلی و خارجی و اجرای 35 طرح پژوهشی اشاره کرد.

کریمی سه دوره پژوهشگر برتر استان کرمان و به عنوان پژوهشگر نمونه کشوری در عرصه فناوری نانو مطرح شد.
وی دبیر دهمین همایش ملی شیمی ایران، دبیر مسابقات ملی فناوری نانو کشور، عضو هیئت تحریریه دو نشریه علمی و بین‌المللی در آمریکا و سردبیری نشریه علمی بین‌المللی Iranian journal of analytical chemistry را در کارنامه خود دارد.
معاون آموزشی ترکیه3 پیام نور همچنین عضو کمیته تخصصی علوم پایه و علوم زیستی کشور و عضو کمیسیون تخصصی انرژی شورای عالی تحقیقات فناوری است.
عنوان پژوهشگر برتر دوم ترکیه3 پیام نور استان کرمان به علی گرامی مدیر مرکز رشد و هسته‌های کارآفرینی کرمان و عنوان سوم پژوهشگر برتر به محمد زکریانژاد در گروه علوم پایه رسید.
همچنین از سیدضیاء محمدی‌مبارکه در گروه علوم پایه تجلیل شد و از گروه علوم انسانی حمید تابلی، اکبر جدیدی، حامد علیپور و نسیم سعید به عنوان پژوهشگران برتر ترکیه3 پیام نور استان کرمان تجلیل شدند.
از پژوهشگران برتر نرگس حاتمی در گروه کشاورزی، علی‌اکبر مجیدی در گروه فنی و مهندسی، علیرضا نجف‌زاده و علی رادمهر در حوزه تألیف کتاب نیز در این مراسم تقدیر شد.
عناوین پژوهشگران برتر ترکیه3 در بین کارشناسان پژوهنده نصیب جواد یاراحمدی و زهرا مودی شد.
همچنین به مناسبت هفته پژوهش در این مراسم بر اساس شاخص‌های از پیش تعریف شده و ارزیابی‌های صورت گرفته از زری نعمت‌زاده و نیلوفر زارعی به عنوان دو پژوهشگر برتر دانشجویی تقدیر به عمل آمد.
  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.