صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1400/08/01
 
 
مراسم تقدیر از پرسشگران مرکز فارس با حضور مدیرکل

1400/05/02
مدیرکل صدا و سیمای فارس در مراسم تقدیر از پرسشگران مرکز فارس تاکید کرد : پرسشگران بازوی توانمند صداوسیما در همراهی مخاطبان

مدیرکل صداوسیمای فارس از پرسشگران مرکز به پاس تلاش های اثربخش و خستگی ناپذیر آنان در ایام انتخابات ۲۸ خرداد قدردانی کرد .

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز فارس ، در این مراسم پرسشگران خواسته ها و دغدغه خود را مطرح کردند، سپس مدیرکل صداوسیمای فارس زحمات و تلاشهای پرسشگران در ایام انتخابات و دیگر مناسبت ها را خوب و شایسته تقدیر دانست و با بیان اینکه پرسشگران توانستند در ایام انتخابات همانند دیگر مناسبت ها کار افکارسنجی از مردم را بخوبی انجام دهند افزود : بیش از دو سال است که دشمن ملت ایران با برنامه ریزی ، صرف هزینه های هنگفت و بسیج همه امکانات خود در حوزه های مختلف از جمله استفاده از رسانه های دراختیار علیه منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام کرد تا یاس و نا امیدی را به مردم القا و نقشه های طراحی شده خود را عملی کند اما با تلاش های مردم انقلابی ایران این تلاش ها نقش بر آب شد و رسانه ملی در این خصوص توانست ماموریت خود را بخوبی انجام دهد که بخشی از این ماموریت به عهده حوزه پژوهش و افکارسنجی بود.

سهرابی با بیان اینکه کاری که پرسشگران انجام دادند مسیر را برای صداوسیما روشن کرد و صداوسیما براساس دیده بانی این همکاران نشانه گذاری کرد و امکانات ، تجهیزات و سرمایه و برنامه های خود را به میدان آورد افزود : پرسشگران بازوی توانمند صداوسیما در همراهی مخاطبان هستند و یکی از عوامل موفقیت رسانه در راستای مشارکت مردم در انتخابات ۲۸ خرداد عملکرد درست و دقیق پرسشگران بود .

مدیرکل صداوسیمای فارس گفت : در نیم قرن دوم انقلاب ، مهمترین موضوعی که همه باید در خصوص آن اتفاق نظر داشته باشیم توجه به قدرتمند شدن کشور برای برون رفت ازمشکلات فعلی است که می توان به جرائت گفت راهی جز قدرتمند شدن در تمامی زمینه ها نداریم .

سهرابی با بیان اینکه لازمه کشور قدرتمند، رسانه قدرتمند است که می تواند بازنمای ملت قدرتمند باشد افزود : برای قدرتمند شدن باید کار تیمی را مشق کنیم ، هدف را بشناسیم و برای دستیابی به رسانه قدرتمند باید هدفگذاری درست داشته باشیم .

مدیرکل صداوسیمای فارس با بیان اینکه همکاران پرسشگر باعث شدند صداوسیما در خلا کار نکند و براساس میل و نیاز مخاطب برنامه ریزی نماید افزود : مهمترین سرمایه رسانه مخاطب است و پرسشگران با افکار سنجی از مخاطبان و ثبت میل ، نیاز ، نظر و گلایه آنان به تاثیرگذاری رسانه قدرتمند کمک شایانی می کنند .

سهرابی با بیان اینکه امروز در عصر جنگ نرم و عصر ارتباطات ، رسانه ی مقتدر می تواند از تاریخ ، تمدن ، فرهنگ ، ارزش ها و معنویت ملت صیانت و حفاظت کند افزود : همکاران پرسشگر عضو خانواده صداوسیما هستند و باید با فراغ بال و دسترسی آسان نظرات خود و تجربیات خود در ارتباط با مردم را با مدیران صداوسیما منتقل کنند تا با هم فکری و هم افزایی بتوان راهکار مناسب را برای رفع مشکلات در حوزه رسانه در نظر گرفت .

مدیرکل صداوسیمای فارس ابراز امیدواری کرد همکاران پرسشگر با افزایش انگیزه و کار جهادی بیش از گذشته صداوسیمای فارس را در رسیدن به سرمنزل مقصود یاری کنند.
واحد پژوهش صداوسیمای فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.