صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
دیدار رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین

1394/06/15

رئیس دانشگاه علمی ـ کاربردی استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین دیدار کرد.
دراین دیدار آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین با اشاره به نقش دانشگاه های علمی ـ کاربردی در تربیت نیروهای جوان گفت: با توجه به تعدد و تکثر واحدهای دانشگاه علمی ـ کاربردی در سطح استان انتظار می رود که توسعه ی کیفی و محتوایی به موازات توسعه ی کمی برای رشد و تعالی این دانشگاه مد نظر قرار گیرد.

آقای معصومی فر همچنین با اشاره به فعالیت باشگاه خبرنگاران جوان صداوسیمای مرکز قزوین در سطح استان گفت: این مجموعه فعالیتی مشابه واحدهای دانشگاهی علمی ـ کاربردی دارد که تفاوت آنها در ارائه ی مقاطع و مدرک تحصیلی است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین برای مشارکت این مرکز در جلسات اتاق فکر دانشگاه علمی ـ کاربردی قول مساعد داد.

آقای مهدوی رئیس دانشگاه علمی ـ کار بردی استان هم با اشاره به رویکرد جدید این دانشگاه در توسعه ی کیفی اظهارداشت: بر اساس رویکرد جدید قرار است 23 واحد دانشگاهی علمی ـ کاربردی دراستان قزوین به 10 واحد تقلیل یابد که به موازات این امر توسعه ی کیفی در دستور کار قرار دارد.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان همچنین با اشاره به راه اندازی واحد دانشگاهی فرهنگ و هنر دراستان تصریح کرد: برای توسعه ی این دانشگاه و تدریس رشته های این دانشگاه می توان از ظرفیت صداوسیمای مرکز قزوین هم بهره گرفت.

آقای مهدوی همچنین ابراز امیدواری کرد تعامل صداوسیمای مرکز قزوین و دانشگاه علمی ـ کاربردی استان بیش از پیش بتواند مثمر ثمر باشد

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.