صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
دیدار اعضای مجلس دانش آموزی با مدیرکل و مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین

1394/07/08

به منظور برنامه سازی در حوزه نوجوانان و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت نوجوانان در برنامه های مختلف رسانه ملی جمعی از اعضای مجلس دانش آموزی با مدیرکل و مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین دیدار کردند.
در این دیدار دو ساعته نمایندگان دانش آموزان خواستار استفاده بیشتر از نوجوانان برای ایده پردازی و برنامه سازی، معرفی دانش آموزان موفق و نخبه، استفاده بیشتر از ظرفیت نوجوانان با استعداد در حوزه اجرا و تولید، توجه بیشتر به دانش آموزان و نوجوانان روستاها و شهرهای مختلف، استفاده از کارشناسان در برنامه های مرتبط با نوجوانان و بیان مهارتهای زندگی و آداب اجتماعی در برنامه های مختلف صدا و سیما و همچنین پخش تولیدات دانش آموزی از شبکه استانی شدند.
مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین هم در این نشست ضمن اعلام خرسندی از برگزاری این نشست و شنیدن خواسته، دغدغه و انتقادات و پیشنهادات نوجوانان برای بهبود کیفی تولیدات از آمادگی شبکه استانی برای پخش تولیدات مختلف رادیویی و تلویزیونی دانش آموزان با لحاظ استانداردهای صدا و سیما خبر داد و از مجلس دانش آموزی بعنوان مکانی برای تمرین اداره جامعه و ورود به عرصه های مختلف اجتماعی در آینده یاد کرد.
معصومی فر تشکلها و مجلس دانش آموزی را حلقه وصل و بستری مناسب برای معرفی استعدادهای نوجوانان و دانش آموزان به برنامه سازان شبکه استانی دانست و اظهار داشت: هر کس ایده پخته و حرفی برای گفتن داشته باشد ما در صدا و سیما آماده شنیدن هستیم.
وی تاکید کرد: بدنبال آن هستیم که در حوزه محتوا و شکل پرداخت، دیدگاهها، نظرات، انتقادات، دغدغه ها و پیشنهادات دانش آموزان را بشنویم و براساس آن برنامه سازی کنیم.
در ادامه این جلسه هم مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین ضمن بیان برنامه های در حال پخش و ساخت در حوزه نوجوانان و دانش آموزان از بخش های مختلف صدا و سیما، برای همکاری بیشتر با نوجوانان و تشکلهای دانش آموزی برای برنامه سازی اعلام آمادگی کردند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.