صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/18
 
 
حضور جهاد دانشگاهی استان کرمان در شانزدهمین نمایشگاه پژوهش فناوری و فن بازار

1394/09/30

شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار همزمان با هفته پژوهش از ۲۳ آذرماه 94آغاز به کار نموده است.
به گزارش سیناپرس این نمایشگاه با حضور دکتر فرهادی وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد. ۳۱۲ غرفه از دانشگاه ها، مراکز پژوهشی، پژوهشگاه ها و دستگاه های اجرایی آخرین دستاوردهای پژوهشی خود را در این نمایشگاه عرضه می کنند.

جهاددانشگاهی نیز با معرفی محصولات و دستاوردهای پژوهشی خود یکی از غرفه های فعال این نمایشگاه است. واحد صنعتی امیرکبیر، واحد علوم پزشکی تهران، واحد هنر، واحد علم و صنعت، سازمان تهران، سازمان صنعتی شریف، پژوهشگاه رویان، پژوهشگاه ابن سینا، پژوهشکده توسعه تکنولوژی و پژوهشکده علوم پایه کاربردی در این نمایشگاه به معرفی دستاوردهای پژوهشی خود می پردازند. وزارت صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه آزاد اسلامی، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد، پژوهشگاه‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات بخش خصوصی و صندوق‌ها و مؤسسات تأمین مالی از دیگر غرفه های این نمایشگاه پژوهشی هستند. لازم به ذکر است، 10 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، پرتغال، فرانسه و دانمارک در این نمایشگاه حضور دارند.
شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار تا 26 آذرماه از ساعت 17ـ10 پذیرای علاقه مندان پژوهش و فناوری است.


  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.