صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/04/12
 
 
بازدید معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم از غرفه دانشگاه شهید باهنر کرمان در شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری

1394/09/30

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، همزمان با هفته پژوهش، شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری از 23 الی 26 آذر 94، با هدف استفاده مطلوب از دستاوردهای پژوهشی و فناوری های تولید شده در یک فضای رقابتی، در محل دائمی نمايشگاه های بين المللی تهران برگزار شد.
در این نمایشگاه، دانشگاه شهید باهنر کرمان نیز در کنار سایر دانشگاه های کشور، دستاوردهای پژوهشی و فناوری خود را به بازدیدکنندگان ارائه کرد.

دانشجویان مقاطع و رشته های مختلف دانشگاه شهید باهنر ضمن حضور در غرفه دانشگاه و غرفه طرح های منتخب استان کرمان از سایر غرفه ها بازدید کردند و طرح های خود را به سایر دانشگاه ها و افراد علاقه مند، ارائه دادند.

گفتنی است دکتر وحید احمدی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، ضمن حضور در غرفه دانشگاه شهید باهنر کرمان و غرفه دستاوردهای منتخب پژوهش و فناوری استان کرمان از نتایج کار پژوهشگران این دانشگاه دیدن کرد.
همچنین دکتر بختیاری، دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، دکتر متقی طلب، دبیر شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار، دکتر صانعی، رئیس انفورماتیک دانشگاه شهید باهنر کرمان، مهندس خالقی، رئیس مطالعات و تحقیقات شرکت ملی نفت ایران، مدیریت اکتشاف و همچنین کارشناسان ارشد واحد پژوهش شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از غرفه های دانشگاه و دستاوردهای استان کرمان بازدید کردند.

در حاشیه این نمایشگاه، دکتر سمائی، مدیر عامل شرکت پالایش ویژن، ضمن بازدید از غرفه دانشگاه، جهت سرمایه گذاری مشترک تا یک میلیون دلار در پروژه های مرتبط با خوردگی بالاخص ممانعت کننده ها اعلام آمادگی کرد.
در این بازدید، مهندس جاودانی، مدیر بازرگانی شرکت پلکان نیز برگزاری دوره در خصوص ثبت دارایی های فکری دانشگاه شهید باهنر کرمان را پیشنهاد داد. همچنین نمایندگان سایت سیویلیکا، تابناک و برخی شرکت های دانش بنیان با مشاهده دستاوردهای پژوهشی دانشگاه به همکاری با دانشگاه شهید باهنر کرمان تمایل نشان دادند.
  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.