صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/09
 
 
افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب در یاسوج

1394/11/14
پانزدهمین نمایشگاه کتاب استانی که از آن به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی سال استان یاد می شود با حضور مسئولان کشوری و استانی روز دوشنبه 12 بهمن در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) یاسوج افتتاح شد.

پانزدهمین نمایشگاه کتاب استانی که از آن به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی سال استان یاد می شود با حضور مسئولان کشوری و استانی، روز دوشنبه 12 بهمن در مصلای بزرگ امام خمینی (ره)یاسوج افتتاح شد.
مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور دکتر صالحی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان، فرماندار بویراحمد، جمعی از مدیران کل استان و نویسندگان و هنرمندان صورت گرفت. معاون فرهنگی وزیر ارشاد در این مراسم گفت: در سال جاری ،بیش از 72 هزار عنوان کتاب چاپ اول و چاپ مجدد در سطح کشور داشته ایم.
چاپ این حجم از کتاب اگر در دسترس قرار گیرند و دیده شوند، امیدوار کننده است و باید به دست علاقمندان به کتاب برسند.صالحی تصریح کرد: باید استانها و شهرستانها، ویترین و فضای لازم را داشته باشند تا کتاب ها را به اهل کتاب عرضه کنند اما در این زمینه فقر جدی داریم.وی ادامه داد: استان کهگیلویه و بویراحمد رکورد دار برگزاری نمایشگاه کتاب استانی در بین استانهای کشور است بطوریکه تا کنون 15 نمایشگاه در این استان برگزار شده است و این مسأله نشان دهنده بالا بودن جریان علم و فرهنگ در این استان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز برگزاری نمایشگاه های کتاب را یک رویداد فرهنگی مهم ذکر کرد. دهبانی‌پور اظهارکرد: در این نمایشگاه 200 ناشر از سراسر کشور و ۶ ناشر استانی آخرین آثار منتشر شده خود را در 140 غرفه در دسترس علاقه مندان به کتاب قرار خواداده اند.این نمایشگاه تا هجدهم ماه جاری دایر است.پژوهش مرکز کهگیلویه و بویر احمد

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.