صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/06/13
 
 
دیدار نمایندگان منتخب مردم استان در مجلس شورای اسلامی از صدا و سیمای مرکز البرز

1394/12/28
محمد جواد کولیوند و عزیز اکبریان نمایندگان منتخب مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی در صدا و سیمای مرکز البرز حاضر شدند و ضمن قدردانی از پخش برنامه های نوروزی مرکز البرز از نزدیک به گفتگو و تبادل نظر با مدیرکل و معاونان صدا و سیما پرداختند .

در این دیدار علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز گفت: تمام تلاش صدا و سیمای مرکز البرز در سال گذشته استفاده از ظرفیت های استان البرز به عنوان یک رنگین کمان در برنامه سازی ها بوده است .

رامک با اشاره به اینکه استان البرز از پتانسیل دیگر استان ها بهره مند شده است گفت: در برنامه سازی های سال گذشته بحث عدالت رسانه ای را رعایت کردیم و در تولید برنامه ها به تمام ظرفیت ها توجه کردیم به طوریکه سال گذشته در تمام نقاط استان دفتر خبری دایر و در ویژه برنامه نوروز ، هر شب در یک شهرستان برنامه تولید و پخش شد.

وی با بیان اینکه در برنامه سازی ها برای امید آفرینی در مردم کمتر به انعکاس خبرهای منفی پرداخته شده گفت: حضور ما در شبکه های مختلف بخصوص در انتخابات و راهپیمایی ها بسیار پر رنگ بوده است .

علی رامک گفت: ظرفیت های برنامه ریزی استان در حوزه های مختلف را شناسایی کرده و در برنامه سازی ها از این ظرفیت به نحو احسن استفاده شده است .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز در ادامه با ارائه عملکرد و فعالیت های این مرکز در سال گذشته خواستار حمایت مسئولان استانی از صدا و سیما برای برنامه سازی شد .

محمد جواد کولیوند نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: البرز با توجه به توانمندی های خود از نیروی انسانی خوبی از لحاظ علمی و تحصیلاتی برخورد دار است که باید از این ظرفیت در پیشرفت استان بهره برداری کند.

کولیوند با اشاره به رقابت فشرده و وجود فضای مجازی گفت: ما باید با ترسیم افق روشن و همچنین با استفاده از ابزارهای خودمان با این فضا رقابت کنیم .

وی با بیان اینکه باید با توجه به شعار سال در حوزه محتوایی و فرهنگی نیز از ظرفیت ها استان استفاده کنیم افزود: باید تمام دستگاه های فرهنگی و اقتصادی دست در دست یکدیگر در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارند.

کولیوند نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با پژوهش و برنامه سازی بتوانیم مخاطبان خاص خودمان را در شبکه البرز داشته باشیم گفت: با هدف گذاری و استفاده از ظرفیت های استانی در برنامه سازی ها می توانیم مخاطبان استانی را در ساعت خاصی پای برنامه های استانی بنشانیم .

عزیز اکبریان دیگر نماینده استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه صدا و سیما بخشی از نظام است و باید از آن محافظت کرد گفت: باید با شناسایی مخاطب و مخاطب شناسی مخاطبین خود را حفظ کنیم .

اکبریان با اشاره به شعار سال و اقتصاد مقاومتی گفت باید در برنامه سازی ها امید را به مردم تزریق کنیم .

عزیز اکبریان با بیان اینکه فرمانده اقتصاد مقاومتی دولت است افزود: باید با استفاده از ظرفیت های خوب استان البرز در هر حال کمک حال این فرمانده باشیم .

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.