صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/09
 
 
تاکید استاندار کهگیلویه و بویراحمدبر لزوم جذب کامل اعتبارات پژوهشی استان

1395/02/14
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم جذب کامل اعتبارات پژوهشی استان از محل یک درصد اعتبارات هزینه ای دستگاههای اجرایی تابع نظام بودجه ای استان تاکید کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم جذب کامل اعتبارات پژوهشی استان از محل یک درصد اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی تابع نظام بودجه ای استان تاکید کرد.وی افزود این اعتبارات باید به طور کامل جذب و هزینه شده و هیچ مبلغی از آن برگشت داده نشود.
سید موسی خادمی در نشست کارگروه پژوهش، فناوری و نوآوری کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی از راهکارهای مناسب برای هزینه کردن این مبلغ، تعریف اولویت های اصلی پژوهشی کهگیلویه و بویراحمد است.
خادمی اظهار کرد: این میزان اعتبار می تواند در زمینه تامین زیرساخت های مورد نیاز فناوری و پژوهشی کهگیلویه و بویراحمد نیز هزینه شود.وی گفت: این میزان اعتبار باید هدفمند هزینه شود به طوری که برای بخش پژوهش و فناوری کهگیلویه و بویراحمد اثرگذار و کارساز باشد.ایشان با تاکید بر لزوم بهبود هر چه بیشتر وضعیت پژوهش در کهگیلویه و بویراحمد، افزود: سعی شود که هفته پژوهش سال آینده در این استان به لحاظ علمی، تحقیقاتی و فناوری پربارتر از قبل باشد . خادمی خواستار بررسی و ارزیابی فعالیت های پژوهشی انجام شده در کهگیلویه و بویراحمد به ویژه در هفته پژوهش هر سال شد.
پژوهش مرکز کهگیلویه و بویر احمد

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.