صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/02/31
 
 
همایش سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر در بیرجند برگزار شد.

1395/04/01
در آستانه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر( 26ژوئن برابر 6تیر) سه شنبه با حضور استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسؤولان دستگاه‌های مرتبط همایش مبارزه با مواد مخدر در خراسان جنوبی برگزار شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی در این همایش اظهار داشت: مواد مخدر مشکلات عدیده‌ای را به دنبال دارد به طوری که مقام معظم رهبری در رابطه با آسیب‌های اجتماعی نخستین اولویت را مبارزه با مواد مخدر عنوان کرده‌اند و جلوگیری از آسیب‌های این پدیده شوم در دستور کار سه قوه قرار دارد.
علی زندی با اشاره به اینکه با توجه به دستور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر امسال به عنوان سومین سال پیاپی این ستاد با رویکرد اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر فعالیت می‌کند، یادآور شد: برای امر اجتماعی کردن مبارزه با این بلای خانمانسوز باید از توان روحانیون، ائمه جمعه، تشکل‌های مختلف بسیج و سپاه و همچنین از توان دستگاه‌های غیردولتی یعنی سمن‌ها استفاده شود.
وی یادآور شد: با توجه به تجربه هشت سال دفاع مقدس کارهایی که به مردم واگذار می‌شود نتیجه‌ای جز خیر و خوبی در پی نداشته است، بنابراین باید در امر مبارزه با مواد مخدر نیز از ظرفیت مردمی استفاده شود.
به گزارش فارس، در پایان این مراسم از دو خانواده شهید و یک خانواده جانباز در امر مبارزه با مواد مخدر و همچنین از یک سمن و چندین دستگاه اجرایی که در امر مبارزه با مواد مخدر همکاری داشته‌اند تقدیر به عمل آمد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.