صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
بازگشت تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین از مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان با کسب ۶ مقام

1395/04/28

تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین با کسب 6 مقام به عنوان پرافتخارترین تیم مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان به ایران بازگشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، تیم‌های ایرانی حاضر در مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان توانستند ۱۳ مقام در این دوره از مسابقات کسب کنند. تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین نیز در این مسابقات ۶ مقام کسب کرد و شب گذشته به ایران بازگشت.

رئیس کمیته ملی ربوکاپ ایران گفت: «شرکت کنندگان ایرانی در مسابقات بخش دانش‌آموزی و در لیگ امدادگر سطح الف تیم کاوش از دبیرستان نقش قلم رتبه دوم انفرادی را کسب کرد. این تیم همچنین عنوان بهترین طراحی سخت‌افزار را در این لیگ به خود اختصاص داد.»

دکتر مرتضی موسی‌خانی اظهار کرد: «در لیگ امداد فضای مشترک (co-space) دانش‌آموزی نیز عنوان بهترین ارائه فنی به تیم دبیرستان علامه طباطبائی (دوره اول) رسید. در مسابقات بخش بزرگسال یا دانشجویی نیز تیم ربات فوتبالیست سایز کوچک MRL دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، قهرمان جهان شد.»

وی افزود: «در لیگ ربات شبیه‌ساز عامل امداد نیز در رقابت اصلی تیم MRL واحد قزوین با کسب مقام نخست، قهرمانی جهان را از آن خود کرد، تیم دبیرستان فرزانگان تهران نیز در این بخش دوم شد. در لیگ ربات شبیه‌ساز عامل امداد در شاخه توسعه زیر ساخت تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام نخست رسید. این تیم مقام اول بخش رقابت فنی را هم به خود اختصاص داد.»

رئیس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران، اضافه کرد: «تیم MRL واحد قزوین در لیگ امدادگر واقعی با اختلاف 8 امتیاز پس از نماینده تایلند، نایب قهرمان شد. این تیم در بخش رقابت فنی به مقام نخست دست یافت.»

موسی خانی ادامه داد: «در لیگ فوتبالیست انسان‌نما (بزرگسال) تیم «باسط پژوه» به مقام نخست دست یافت و تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی تبریز پس از آلمان به مقام سوم رسید. در لیگ فوتبالیست انسان‌نما (سایز نوجوان) در بخش رقابت فنی تیم دانشگاه امیرکبیر به مقام نخست این مسابقات دست یافت.»

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.