صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/09
 
 
شروع جشنواره منطقه‌ای رویش اختراعات در یاسوج

1395/06/13
با حضور مسئولان کشوری و استانی جشنواره منطقه‌ای رویش اختراعات خلیج فارس در تاریخ چهارشنبه دهم شهریور ماه جاری در یاسوج افتتاح شد.


با حضور مسئولان ارشد استانی، رؤسای سازمان‌ها و دستگاه‌های استان و همچنین با حضور معاون بنیاد ملی نخبگان جشنواره منطقه‌ای رویش اختراعات در دهم شهریور ماه جاری در یاسوج افتتاح شد.
در این آیین یوسف نیکروز دبیر بنیاد نخبگان استان با اشاره برگزاری این جشنواره اظهار کرد: در این جشنواره هفت استان جنوبی کشور شامل سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، هرمزگان، بوشهر و فارس در یاسوج حضور دارند.
رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این جشنواره‌ دو روزه بیش از ۲۰۰ اختراع نخبگان استان‌های شرکت‌کننده در زمینه‌های عملی، فنی و تحقیقاتی به نمایش گذاشته شد.
وی افزود: بنیاد ملی نخبگان با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکار، انگیزه بخشیدن به جوانان و شناسایی اختراع‌های برگزیده و تسهیل در مسیر آنها به منظور رسیدن به محصولاتی دانش بنیان اقدام به برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای رویش کرد.
وی خاطرنشان کرد: اختراع‌هایی که در این جشنواره‌ها مورد تأیید هیأت داوران قرار گیرند، می‌توانند از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برای طی مسیر توانمندسازی اختراع‌های برگزیده بهره‌مند شوند.
پژوهش مرکز کهگیلویه و بویر احمد

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.