صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
پوشش کامل رسانه ای سفر رئیس جمهور به استان قزوین

1395/07/07

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از پوشش کامل رسانه ای سفر رئیس جمهور به استان خبرداد.
آقای معصومی فر گفت: صداوسیمای مرکز قزوین سفر هیئت دولت به استان، برنامه های هیئت دولت، سخنرانی رئیس جمهور در جمع مردم و جلسه ی خبری رئیس جمهور با خبرنگاران، نخبگان و فعالان فرهنگی و اقتصادی را بصورت کامل در رادیو و تلویزیون پوشش خواهد داد.
معصومی فر گفت: در روز سفر رئیس جمهور به استان صداوسیمای مرکز قزوین از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 برنامه ی تلویزیونی ویژه ای خواهد داشت که در این برنامه ارتباط های زنده و تلفنی از محل حضور رئیس جمهور برقرار و اخبار سفر بصورت مستمر برای مخاطبان پخش خواهد شد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین افزود: رادیو قزوین هم یک ویژه برنامه را از ابتدای صبح پخش خواهد کرد که این ویژه برنامه در طول نخستین روز سفر رئیس جمهور به استان در 4 بخش، برنامه های سفر هیئت دولت به استان را پوشش می دهد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین اظهارداشت: معاونت خبر صداوسیما هم سفر رئیس جمهور را در بخش های مختلف خبری منعکس و سفر وزراء و اعضای هیئت دولت به شهرستان ها را پخش خواهد نمود.
آقای معصومی فر افزود: معاونت های سیما، صدا و خبر مرکز قزوین جلسه ی شورای اداری استان با حضور رئیس جمهور ، دیدار رئیس جمهور با مردم، نخبگان، علماء ایثارگران، فعالان اقتصادی و نشست خبری رئیس جمهور را نیز پوشش خواهند داد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.